Rozenek-Majdan komentuje nowy spot TVN. Tłumaczy, dlaczego jej w nim nie ma!

Julita Buczek 25.01.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Instagram @m_rozenek

W nowym spocie TVN-u zabrakło Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jak do tego doszło?

Niedawno odbyła się konferencja TVN, na wydarzeniu pojawiło się dużo gwiazd oraz celebrytów związanych ze stacją. Nie obyło się bez zaprezentowania nowej oferty programowej na sezon wiosenny, który będzie już niebawem. Na prezentacji pojawiła się Małgorzata Rozenek-Majdan, która swoją stylizacją zwracała uwagę fotoreporterów.

Zobacz także: Ania Starmach zaliczyła wpadkę na ramówce TVN! Z opresji ratowali ją koledzy

Małgorzata Rozenek-Majdan nie pojawiła się w spocie TVN

Prezenterka w wiosennej ramówce będzie prowadzić swój program "Projekt Lady". Niestety jak się później okazało, gwiazda stacji nie wystąpiła w wiosennym spocie. TVN zaskoczył wszystkich zebranych i zaprezentował odważny spot reklamowy swojej stacji. W teledysku gwiazdy TVN wykonywały piosenkę disco-polo. Mogliśmy obejrzeć Kubę Wojewódzkiego, Magdę Gessler, Kingę Rusin, Magdę Cielecką czy nawet Huberta Urbańskiego.

Wszyscy mieli na sobie kolorowe stylizacje, które świetnie oddawały klimat dobrej imprezy. Jak się okazało, na krótkim filmu zabrakło Małgosi Rozenek-Majdan. Prezenterka w rozmowie z portalem Plotek.pl wyznała dlaczego!

Mnie nie było w nim tak samo, jak wielu innych osób. Stacja TVN ma tak wiele twarzy, tak wiele gwiazd, że za każdym razem zmieszczenie wszystkich gwiazd może być problemem. Sam spot jest rewelacyjny. Każdy spot TVN-u jest naprawdę mistrzostwem świata. Każdy jest inny, każdy jest o czymś innym... i to jest świetne! Hubert Urbański skradł show - wyznała w rozmowie.

Co sądzicie o spocie TVN-u?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła do sieci nowe zdjęcie. Takiego hejtu się nie spodziewała!

W sieci furorę robi nowe wyzwanie! Gwiazdy publikują swoje zdjęcia sprzed 10 lat. #10YearsChallenge będzie popularny również w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów