Rozebrana Sara Boruc na okładce magazynu Chodakowskiej. "Grafik zaszalał"

Hanna Skowron 10.10.2018
Sara Boruc
Fotografia: Instagram.com/mannei_is_her_name

Trenerka odpowiedziała na zarzuty internautów.

Ewa Chodakowska zaprasza na okładki swojego magazynu kobiety, które dbają o sylwetkę i regularnie ćwiczą. Tym razem znalazło się tam zdjęcie umięśnionej Sary Boruc w bikini. Internauci jednak dopatrzyli się oszustwa.

Sesja zdjęciowa Sary Boruc dla "Be Active"

Kilka dni przed planowaną premierą kolejnego numeru "Be Active" Chodakowska opublikowała na Facebooku fotografię okładki, a na niej zdjęcie sylwetki Sary Boruc-Mannei. Fani żony byłego bramkarza reprezentacji Polski jednak nie rozpoznają jej twarzy. Twierdzą, że została zbyt mocno przerobiona graficznie.

O matko, co wy Sarze zrobiliście z buzią?! Ona jest piękna, a tutaj wygląda na starszą o 10 lat i totalnie napompowaną.

Jak spojrzałam, to się zastanawiałam, kto to jest, dalej patrzę i podobieństwa do Sary Boruc nie widzę. Grafik zaszalał.

Precz z poprawianymi zdjęciami w prasie! 

Zobacz także: Ewa Chodakowska zagrała w filmie! Znamy szczegóły produkcji

Chodakowska na bieżąco odpowiadała na komentarze, odpierając zarzuty. Internauci jednak nie dali za wygraną. W końcu trenerka opublikowała w sieci drugi post, w którym zestawiła "surowe" zdjęcie z aparatu z tym okładkowym.

Jak ja lubię ucierać noski. Czekam na przeprosiny, ze rzekomo przerobiliśmy Sarę nie do poznania - napisała.

Jak widać, fotografia jest lekko rozjaśniona, zmienione jest nasycenie i wyrównany kolor opalenizny. Czy taka deklaracja Chodakowskiej wystarczy, żeby uciszyć internetowych krytyków? Niekoniecznie. Pod nowym postem trenerki znów toczy się dyskusja na temat graficznej edycji zdjęć. 

Głos w sprawie zabrała też sama Sara Boruc, która opisała przykre okoliczności powstawania sesji zdjęciowej. Jedna z najpopularniejszych polskich WAG-s dostała spazmu mięśnia przy kręgosłupie, co spowodowało ogromny ból widoczny również na jej twarzy.

Jak wam się podoba sesja zdjęciowa Sary? Przeszkadza wam retusz?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów