Są razem od 67 lat, lecz rozdzielił ich koronawirus. Z okazji rocznicy ten mężczyzna zdecydował się na wzruszający gest

Starsza para trzyma się za ręce
Fotografia: Shutterstock

Jeden wzruszający gest starszego pana rozczulił cały internet. Ta para udowodniła, że miłość może pokonać wszystkie przeciwności, w tym koronawirusa.

Koronawirus pokrzyżował plany wielu osobom. W tym tej wspaniałej parze, która ostatnio obchodziła 67. rocznicę ślubu. Ze względu na kwarantannę nie mogli spędzić jej razem. Okazuje się jednak, że wielka miłość potrafi pokonać wszelkie przeciwności losu. Ten mężczyzna zdecydował się na wyjątkowy gest dla swojej ukochanej, która jest odizolowana w domu opieki. Jego wyznanie miłości poruszyło internautów na całym świecie.

Zobacz także: Niespodziewany efekt koronawirusa we Włoszech. W Wenecji pojawiły się łabędzie, a w wodach Sardynii delfiny! 

Rozdzielił ich koronawirus Wzruszający gest mężczyzny na 67. rocznicę

Koronawirus jest już obecny niemal na całym świecie. W tym w Stanach Zjednoczonych. O jego bolesnych skutkach przekonali się ostatnio starsi państwo z Connecticut

Bob i Nancy Shellard 14 marca mieli świętować 67. rocznicę ślubu. Do tej pory zawsze celebrowali rocznice ślubu, jednak tym razem los pokrzyżował im plany. Nancy przebywa bowiem w domu opieki, do którego aktualnie nie mogą wchodzić ludzie z zewnątrz, ze względu na epidemię. 

To jednak nie przeszkodziło Bobowi sprawić żonie wyjątkowej niespodzianki. Pojawił się pod jej oknami z balonami i wielkim plakatem z napisem "Kochałem cię przez 67 lat i nadal tak jest. Szczęśliwej rocznicy".

Wzruszona Nancy odpowiedziała ukochanemu. Pomachała mężowi i przesłała mu całusy z ogromnym uśmiechem na ustach.

Czuję się źle, ponieważ chciałbym ją zabrać ze sobą, a wiem, że nie mogę. Nigdy nie chciałem być z nikim innym. I nie sądzę, żeby ona też mogła być z kimkolwiek innym oprócz mnie - powiedział Bob w rozmowie z NENC.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć sobie i wam takiej pięknej miłości jak ta Boba i Nancy.

Zobacz także: Szwed utknął na lotnisku w Warszawie! To historia jak z filmu "Terminal"

Zastanawiasz się nad tyn, czy możesz już rozpocząć starania o dziecko? A może warto wstrzymać się z powiększeniem rodziny? Koniecznie sprawdź w naszym QUIZIE, czy twój partner jest gotowy na dziecko!

Niemowlak
Rozwiąż quiz

Czy twój partner gotowy jest na dziecko?

Niemowlak

1. Jak twój partner czuje się w towarzystwie dzieci?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów