Rozbicki cieszy się z rozstania Wieniawy i Królikowskiego? Powiedział szczerze o ich relacji

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa z gwiazdką przy oku w studiu "DD TVN"
Fotografia: Instagram/Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa prawie dwa lata spotykała się z Antkiem Królikowskim. Przed informacjami o rozstaniu media obiegły zdjęcia z jej przyjacielem, Nikodemem Rozbickim.

Zanim pojawiła się oficjalna informacja o tym, że Julia Wieniawa rozstała się z Antkiem Królikowskim, media obiegły jej zdjęcia, na których przytula się do swojego przyjaciela, Nikodema Rozbickiego. Ta sytuacja bardzo nie spodobała się Wieniawie, która w jednym z wywiadów powiedziała, że popłakała się, gdy zobaczyła fotografie. A jak na to zareagował Rozbicki? Młody aktor zdradził swoje przemyślenia na ten temat i przy okazji powiedział, czy cieszy się z rozstania Wieniawy i Królikowskiego.

Zobacz także: Królikowski dziękuje Wieniawie za wspólnie spędzone dwa lata wzruszającym filmem!

Nikodem Rozbicki szczerze o Wieniawie

Zdjęcia, które ukazały się w mediach, zostały wykonane podczas kryzysu w związku Julki i Antka, o czym aktorka poinformowała w rozmowie z magazynem "VIVA!". Opowiedziała wówczas również o tym, jak przejęły ją fotografie, na których przytula się do swojego przyjaciela, Nikodema Rozbickiego.

Niedawno, już podczas kryzysu z Antkiem, wieloletni kolega odprowadzał mnie pod klatkę, a tu paparazzi robi nam zdjęcia. Nie mieszkam w centrum, musiał mnie śledzić. Zapytałam, po co to robi. Powiedział: "Taki jest show-biznes mała". Popłakałam się, bo nie chcę żyć w takim świecie - powiedziała Wieniawa.

Nikodem Rozbicki zareagował na całą sytuację nieco inaczej. Jemu również jednak nie spodobało mu się zachowanie fotoreportera. Opowiedział o tym w rozmowie z "Plotkiem".

Jaka była moja reakcja? Może nie aż tak impulsywna, bo łzami się nie zalałem... ale to było niefajne - powiedział. 

Dodał też, że do każdego zdjęcia można dopisać dowolną historię i tak też było w tym przypadku. Sądząc po słowach Julii, między tą dwójką jest tylko przyjaźń. Wciąż jednak krąży plotka o tym, że Nikodem cieszy się z rozstania Wieniawy z Królikowskim. Aktor odniósł się również do tych informacji.

Na pewno się nie cieszę z żadnych rozstań... Dlaczego mam się cieszyć? W ogóle nie oceniam tego. Znam Julię od dawna, znam Antka od dawna... - dodał.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli razem prawie dwa lata. Para uchodziła za jedną z najpopularniejszych w polskim show-biznesie. Informacja o ich rozstaniu bardzo zasmuciła fanów. Wieniawa podkreśla jednak, że łączy ich przyjaźń.

Zobacz także: Wieniawa podbiła serca fanów swoim seksownym tańcem. "Jaka seksbomba!" 

Julia Wieniawa niedawno przeniosła się do nowego mieszkania. Jego wnętrza pokazała na Instagramie. Jak wam się podoba?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów