Sesja ślubna Harry'ego i Meghan była wyczerpująca! Fotograf zdradził szczegóły

Katarzyna Leszczyńska 28.05.2018
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Trudno się dziwić, że nie wytrzymała tego ciśnienia... 

Ślub i wesele jest wyczerpującym wydarzeniem każdej młodej pary. W przypadku Meghan i Harry'ego było jeszcze trudniej, ponieważ na ich przysięgę patrzył cały świat. Według doniesień wesele w niczym nie odstępowało wystawnemu ślubowi. Dlatego też trudno się dziwić, że świeżo upieczona para książęca słaniała się na nogach.

Zobacz także: Wpadka na ślubnym zdjęciu Harry'ego i Meghan! Fotograf się nie popisał

Świadkiem zmęczenia Harry'ego i Meghan był ich oficjalny ślubny fotograf, Alexi Lubomirski, który ma polskie korzenie. Trzeba przyznać, że jego zdjęcia zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Lubomirski wyznał jednak zaskakujące szczegóły dotyczące sesji ślubnej księcia i księżnej Sussex.

Po tym, jak zrobiliśmy ujęcia (rodzinne), wszyscy poszliśmy na przyjęcie i mieliśmy zamiar pójść jeszcze do ogrodu różanego, żeby zrobić kilka bardziej intymnych fotografii. W końcu tam poszliśmy i mieliśmy około 3 i pół minuty na zrobienie zdjęć – powiedział Lubomirski w rozmowie z "Us Weekly".

Według dalszych wspomnień fotografa, państwo młodzi w tym momencie byli bardzo zmęczeni. Lubomirski zdradził, że Harry usiadł na schodach, a Meghan po prostu opadła w jego objęcia. Śmiali się z tego i wspominali cały dzień. I właśnie ten moment udało się uchwycić fotografowi.

Była chwila w której po prostu się śmiali, bo żartowali, ze są wyczerpani i wreszcie wszystko się skończyło – dodał fotograf.

Trzeba przyznać, że to czarno-białe zdjęcie faktycznie wygląda bardzo naturalnie i w tym tkwi cała jego magia. Okazuje się, że to nie koniec sekretów ślubnej sesji Harry'ego i Meghan. Fotograf opowiedział też, że na zdjęciu z dziećmi przekupywał milusińskich do tego, żeby pozowali do zdjęć, częstując ich cukierkami! Dlaczego nas tam nie było?

Zobacz także: Królowa Elżbieta nie daje spokoju Meghan. Zobaczcie, jak będzie ją kontrolować!

Śledziliście królewskie wesele? Te filmy i seriale wam się spodobają:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów