Wyjątkowy drink na weselu Meghan i Harry'ego. Zrobił furorę!

Katarzyna Leszczyńska 21.05.2018
Księżna Meghan i książę Harry po ślubie odjeżdżają spod zamku
Fotografia: EAST NEWS

Po oficjalnej uroczystości, której byliśmy świadkami, przyszedł czas na przyjęcie weselne, które było niezwykłe! Największą uwagę zwrócił drink, a właściwie jego nazwa i kolor.

W miniony weekend cały świat żył niezwykłą uroczystością, 19 maja odbyło się bowiem wesele roku. Książę Harry poślubił Meghan Markle i jednocześnie oboje otrzymali od królowej tytuły księcia i księżnej Sussex. Podczas ceremonii i później na przyjęciu weselnym pojawiło się wielu znamienitych gości, a atrakcji było bez liku. Największą uwagę skupił jednak wymyślony specjalnie na tę okazję drink.

Zobacz także: Co książę Harry powiedział Meghan, kiedy ją zobaczył przy ołtarzu? Każda kobieta o tym marzy

Po oficjalnej części w kościele, której mogliśmy być świadkami, nadszedł bardziej kameralny moment. Przyjęcie weselne odbyło się w dworku Frogmore House na terenie prywatnego parku przy zamku Windsor. Tam zaczęły się przemowy, m.in. księcia Williama, który oficjalnie powitał bratową w rodzinie królewskiej oraz księcia Karola, który wspominał dzieciństwo syna. Wystąpiła również Meghan, która podziękowała za przyjęcie jej do rodziny królewskiej. Gdy wzruszające momenty dobiegły końca, rozpoczęła się zabawa.

Wyjątkowy drink na weselu Harry'ego i Meghan

Wesele swoim występem uświetnił legendarny Elton John. Na koniec odbył się też piękny pokaz fajerwerków. Największą uwagę wszyscy skupili jednak na wyjątkowym drinku. Był to koktajl na bazie rumu z dodatkiem imbiru, który według świadków przypominał kolorem włosy księcia Harry'ego. Najciekawsza była jednak jego nazwa: "Kiedy Harry poznał Meghan", która jest nawiązaniem do filmu "Kiedy Harry poznał Sally".

Zobacz także: Zrobiła to dyskretnie i postawiła na swoim. Meghan podczas ślubu oddała hołd Dianie

Trzeba przyznać, że cała uroczystość była bardzo romantyczna i wielu doprowadziła do płaczu ze wzruszenia. Nawet sam Harry był niezwykle poruszony, gdy czekał na przyszłą żonę pod ołtarzem. Cała sceneria wyglądała bajkowo, więc jak to w bajkach bywa mamy nadzieję, że będą żyli długo i szczęśliwie.

Zobaczcie w poniższej galerii, jak prezentowali się goście na ślubie Harry'ego i Meghan:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów