Oficjalne zdjęcia ślubne Harry'ego i Meghan! Jedno jest wyjątkowe

Katarzyna Leszczyńska 22.05.2018
Książę Harry i księżna Meghan podczas ślubu w drodze z kaplicy na zamek
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Zdjęcia ślubne księcia i księżnej Sussex wykonał Polak! Ładniejsze niż Kate i Williama?

Na profilach rodziny królewskiej na Instagramie pojawiły się trzy oficjalne zdjęcia ze ślubu Harry'ego i Meghan. Choć mogliśmy zobaczyć już fotografie wykonane przez fotoreporterów, te są wyjątkowe. To oficjalne zdjęcia, które są wykonywane wszystkim członkom rodziny królewskiej po tak ważnej uroczystości. W przypadku Harry'ego i Meghan są one zdecydowanie bardzo oryginalne.

Zobacz także: Zrobiła to dyskretnie i postawiła na swoim. Meghan złożyła hołd Dianie 

Para książęca opublikowała trzy fotografie. Pod jedną z nich postanowiła podziękować wszystkim gościom za towarzyszenie im w tym wyjątkowym dniu, ale przede wszystkim swoim poddanym, którzy śledzili ceremonię oraz ludziom na całym świecie, którzy przeżywali te chwile wraz z nimi, dzięki transmisjom telewizyjnym. 

Książę i księżna Sussex pragną podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w świętowaniu ich ślubu w sobotę. Są szczęśliwi, że mogli dzielić swój dzień ze wszystkimi zebranymi w Windsorze oraz oczywiście wszystkimi, którzy oglądali ślub w telewizjach na terenie Wielkiej Brytanii, całej wspólnoty i na całym świecie - możemy przeczytać na Instagramie Kensington Palace. 

Fotografie, które znalazły się na profilach rodziny królewskiej wykonał fotograf o polskich korzeniach, Alexi Lubomirski, który wraz z żoną był obecny na uroczystości. Każde ze zdjęć jest magiczne. Na jednym możemy zobaczyć parę młodą w towarzystwie najbliższych. Na zdjęciu znajdują się: królowa Elżbieta II, książę Filip, książę Karol i Camilla, księżna Kate i książę William z księciem Georgem i księżniczką Charlotte oraz dzieci, które pełniły ważną rolę podczas ślubu - to druhny i tzw. "Page Boys", czyli chłopcy, którzy pomagają podczas ceremonii ślubnej. 

Zobacz także: Śledziłeś ślub Harry'ego i Meghan? Te filmy i seriale ci się spodobają!

Na drugim zdjęciu świeżo upieczona para książęca znajduje się wyłącznie w towarzystwie dzieci. Widać, że sprawia im to wiele radości i doskonale dogadują się z milusińskimi. Nie możemy się doczekać, aż sami zdecydują się na własne royal baby.

I na koniec zdjęcie najbardziej wyjątkowe, choć wydaje się niepozorne. Meghan i Harry pozują na schodach pałacu, a fotografia jest czarno-biała. A my doskonale pamiętamy, że podobną już gdzieś widzieliśmy. W tym samym klimacie było ich oficjalne zdjęcie zaręczynowe, również wykonane przez polskiego fotografa.

Pamiętacie zdjęcia ślubne Kate i Williama? Które podobają wam się bardziej? 

Kate i William zdjęcie ze ślubu z druhnami i page boys
Fotografia: EAST NEWS

Zobaczcie w poniższej galerii, jak prezentowali się goście na ślubie Harry'ego i Meghan:

Autor: Katarzyna Leszczyńska 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów