Emocjonalna rozmowa Harry'ego z byłą tuż przed ślubem! Polały się łzy

Katarzyna Leszczyńska 24.05.2018
Książę Harry i Chelsy Davy
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Nic dziwnego, że później podczas wesela była niezadowolona... Jej miny śledził cały świat! Ciekawe, co na to Meghan...

Zanim książę Harry poznał Meghan Markle, spotykał się z wieloma kobietami. Jego liczne romanse były szeroko komentowane w mediach. Jednym z najbardziej pamiętnych był jego związek z Chelsy Davy, z którą był związany przez 6 lat. I choć do rozstania doszło w 2011 roku, kobieta była zaproszona na królewski ślub, ponieważ do tej pory utrzymują kontakty. Okazuje się, że wesele Harry'ego i Meghan nie wzbudziło w niej entuzjazmu.

Zobacz także: Ta mina przejdzie do historii. Była dziewczyna Harry'ego nie była zadowolona

Jak donosi Vanity Fair, na kilka dni przed ślubem Harry musiał przejść bardzo emocjonalną rozmowę z Chelsy. Choć była to rozmowa telefoniczna, miała na celu oczyszczenie atmosfery między nimi. I zakończyła się łzami.

To była ich ostatnia rozmowa, pożegnalna, w którym oboje przyznali, że Harry idzie dalej. Chelsy była bardzo poruszona, była cała we łzach i omal nie zrezygnowała z pójścia na wesele – zdradziło źródło w rozmowie z Vanity Fair.

Ostatecznie Chelsy pojawiła się na weselu Harry'ego i Meghan. I choć obiecała księciu, że nie będzie robiła scen, jej miny podczas ślubu były bardzo wymowne. Widać było, że Chelsy jest bardzo poruszona ślubem swojego byłego, a jej zdjęcia obiegły cały świat.

Zobacz także: Co książę Harry powiedział Meghan, kiedy ją zobaczył? Każda kobieta o tym marzy!

Zobaczcie w poniższej galerii, z kim Harry spotykał się, zanim poznał Meghan:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów