Rosyjska bizneswoman pokazała na Instagramie, jak zupełnie naga karmi piersią

Paulina Szestowicka 12.08.2016
Naga Rosjanka karmi dziecko
Fotografia: www.instagram.com/julprudko

Julia Prudko w ten sposób chciała wesprzeć mamy na całym świecie. 

Julia Prudko pokazała całemu światu jak będąc zupełnie naga, karmi piersią swojego syna, Fedora. Dosłownie całemu, ponieważ jej zdjęcia są publikowane przez najpopularniejsze serwisy internetowe na całym świecie.

Rosjanka na co dzień mieszka w Moskwie, ale jej celem było wsparcie mam we wszystkich krajach. Wiedziała, że takie zdjęcie, na którym nie ma na sobie kompletnie nic, odbije się szerokim echem nie tylko w Internecie. Co ciekawe, udało się obejść zakazy Instagrama dotyczące nagości, więc fotografia może być swobodnie udostępniana. Oczywiście część internautów jest wprost zachwyconych, druga część nie szczędzi słów ostrej krytyki - piętnują nie tylko zdjęcie w kontekście karmienia piersią w miejscu publicznym, ale też epatowanie nagością w obecności dziecka.

Kiedy wiedziałam, że jestem w ciąży, zapisałam się do szkoły rodzenia. Powiedziano mi, że moje życie będzie zupełnie inne niż dotychczas - powiedziała Julia Prudko w rozmowie z Dailymail.co.uk. - Otrzymałam w szkole wiele informacji na temat karmienia piersią. Jestem szczęśliwa, że mogę dołączyć do armii wojujących matek, które chcą pokazać społeczeństwu, że należy karmić dziecko wtedy, kiedy jest ono głodne, a nie wtedy, kiedy jest na to dobra okazja. Nie powinnyśmy się chować w domach, tylko korzystać z życia i najlepiej w towarzystwie dziecka.

Rosjanka jest właścicielką agencji PR, więc doskonale zdawała sobie sprawę z efektów swoich działań. Wie, jakimi zasadami kierują się media i wykorzystała to w swoim interesie. Nie wiadomo, czy jej zdjęcie pomoże matkom w walce o możliwość karmienia piersią w każdym miejscu, ale na pewno skutecznie zwróci uwagę na kwestię, która chyba nie zostanie szybko rozwiązana.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów