Promocja 2+2 wraca do Rossmanna. Drugi kosmetyk dostaniesz za 1 grosz

Anna Respondek 18.05.2018
Kobieta w łazience
Fotografia: Shutterstock

Wszystkie miłośniczki kosmetyków będą miały w czym wybierać. W ofercie znalazło się 1500 produktów.  

Rossmann po raz kolejny postanowił rozpieścić swoje klientki. Do sieci drogerii wraca właśnie popularna promocja 2+2, dzięki której drugi i trzeci produkt kupisz za 1 grosz. Jest w czym wybierać. 

Zobacz także: Ten zmywacz poradzi sobie z hybrydą. Kosztuje tylko 4 złote

Promocja 2+2 w Rossmannie rozpoczyna się z dniem dzisiejszym, czyli 18 maja i potrwa przez 10 kolejnych dni. Tym razem akcja dotyczy kosmetyków do pielęgnacji twarzy zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn i nosi zachęcającą nazwę "Zadbaj o swoją cerę!"

Jak można dowiedzieć się z regulaminu promocji, "warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie zakupu czterech różnych artykułów z wykorzystaniem Wirtualnej Karty Uczestnika Klubu Rossmann". Oznacza to, że aby zrobić tańsze zakupy, należy być członkiem klubu Rossmann i posiadać na telefonie aplikację drogerii. 

Wybór kosmetyków jest ogromny, ponieważ w ofercie znalazło się aż 1500 produktów takich marek jak: AA, Alterra, Ava,, Bielenda, Celia, Delia, Dermika, Eveline, Evree, Garnier, Himalaya,  Isana, Janda, Lirene, L'Oreal, Mixa, Neutrogena, Nivea, Perfecta, Soraya, Topła i Ziaja. 

Oczywiście kupując, zapłacimy za dwa najdroższe kosmetyki

Zobacz także: Aniołki Victoria's Secret się z nim nie rozstają. Kosmetyk z naszego dzieciństwa

2+2
Fotografia: Rossmann.pl

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów