Rossmann ma poważny problem. Blogerka udostępniła fankom swoją kartę. To może odbić się na innych klientkach

Katarzyna Leszczyńska 18.04.2018
Klatex i aplikacja Klubu Rossmann
Fotografia: YouTube/Klatex

Rossmann co jakiś czas organizuje wielkie promocje dla swoich klubowiczek. Wykorzystała to Youtuberka Klatex, która udostępniła kartę swoim fankom.

W sieci drogerii Rossmann od pewnego czasu pojawiają się popularne promocje, które są prawdziwą gratką dla klientów sklepu. Z okazji wiosny również jedna z nich miała miejsce. Rossman dał aż 55% rabatu na wszystkie kosmetyki do makijażu, przez co przez sklepy przeszedł tabun kupujących. Nie była to pierwsza taka sytuacja, więc sieciówka dała możliwość swoim stałym klientkom, które posiadają aplikację mobilną Klubu Rossmann, do skorzystania z promocji kilka dni wcześniej.

Zobacz także: Możesz zapomnieć o hybrydzie. Te lakiery z Rossmanna kupisz za grosze i zakochasz się w ich trwałości

Zaproszenie od Rossmanna dostała również Youtuberka, Klatex, która prowadzi na portalu z filmami własnego vloga o tematyce lifestyle'owej. Blogerka postanowiła przechytrzyć nieco sklep i udostępniła fankom numer swojej karty. W ciągu zaledwie trzech dni udało jej się zebrać na koncie ponad 650 tysięcy punktów. Biorąc pod uwagę to, że Rossmann za każdą wydaną złotówkę przyznaje jeden punkt, sieciówka zarobiła dzięki inicjatywie Klatex ponad pół miliona złotych.

Jak blogerka przechytrzyła Rossmanna?

Według doniesień portalu Bezprawnik.pl Klatex poinformowała sieciówkę o swojej akcji. W związku z tym jej punkty zostały cofnięte. Gdyby jednak tego nie zrobiła możliwe, że nikt nie zorientowałby się o zaistniałej sytuacji. A to pokazuje ogromną lukę w aplikacji Rossmanna. Efekt akcji natomiast może dotknąć również inne klientki. Sklep postanowił bowiem zablokować wszystkie karty, na których w krótkim czasie gwałtownie wzrosła liczba punktów.

Zobacz także: Uważaj na wodę, którą kupujesz w sklepie. Wyniki kontroli Inspekcji Handlowej są niepokojące

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie błędy urodowe popełniamy każdego dnia:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów