Ross z "Przyjaciół" podejrzany o kradzież? Aktor komentuje zabawny zbieg okoliczności

Anna Respondek 25.10.2018
David Schwimmer
Fotografia: Twitter/DavidSchwimmer

Post policji z Blackpool w Anglii stał się w sieci najzabawniejszym viralem ostatnich dni. 

"Przyjaciele" to kultowy już serial, który na całym świecie ma miliony fanów. To właśnie dzięki niemu w połowie lat 90. i na początku 2000 roku cała obsada cieszyła się ogromną popularnością. Z sześciorga aktorów wcielających się w główne role największą karierę zrobiły Jennifer Aniston i Courtney Cox, jednak również pozostali wciąż mogą liczyć na odcinanie kuponów od nieco zakurzonej już sławy. 

Ostatnio głośno zrobiło się od Davidzie Schwimmerze, który wcielał się w postać Rossa. Aktor na krótką chwilę stał się podejrzany o kradzież. Sytuacja została jednak szybko wyjaśniona. 

Ross z "Przyjaciół" oskarżony o kradzież?

We wtorek na oficjalnym facebookowym koncie policji z Blackpool w Anglii pojawiło się zdjęcie, na którym widać mężczyznę trzymającego zgrzewkę piwa. Funkcjonariusze poprosili internautów o pomoc w zidentyfikowaniu go, gdyż dopuścił się kradzieży. Wtedy właśnie rozpoczęła się cała zabawa. Użytkownicy Facebooka niemalże jednogłośnie stwierdzili, że to Ross z "Przyjaciół" i to jego powinna poszukać policja.

Oczywiście stróże prawa szybko wydali komunikat w tej sprawie i zapewnili, że David Schwimmer nie ma nic wspólnego z sytuacją. 

Dziękujemy wszystkim za szybkie odpowiedzi. Dokładnie zbadaliśmy tę sprawę i potwierdziliśmy, że David Schwimmer był w Ameryce w tym dniu. Tak musi być - zapewnili.

David Schwimmer komentuje kradzież w Blackpool

Zabawna historia dotarła oczywiście do aktora, który postanowił obronić swoje dobre imię. Schwimmer na Twitterze zamieścił wideo i wpis, w którym zapewnił, że to nie on dopuścił się kradzieży. Gwiazdor bez dwóch zdań pokazał, że ma do siebie ogromny dystans. 

Panie władzo, przysięgam, że to nie ja. Jak możecie zobaczyć, byłem w Nowym Jorku. Do ciężko pracującej policji z Blackopool, powodzenia ze śledztwem - napisał. 

Na wideo możemy zobaczyć, jak Schwimmer odtwarza "kadr" z konta policji w Blackpool.

Tęskniliście za Rossem? ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Marzyliście kiedyś o tym, że niektóre serialowe pary wprost idealnie nadawałyby się do bycia razem w prawdziwym świecie? Oto nasze typy:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów