To z nią William miał zdradzić Kate! Kim jest kochanka księcia Williama?

Zuzanna Morska 06.06.2019
Księżna Kate i książę William
Fotografia: Rex Features/East News

Od kilku miesięcy fani rodziny królewskiej mówią tylko o tym, że książę William miał zdradzić księżną Kate. Atmosferę podgrzewa fakt, że na jednej z ostatnich oficjalnych kolacji w Pałacu Buckingham miała pojawić się jego rzekoma kochanka!

Ostatnie trzy dni upłynęły na dworze królewskim pod znakiem wizyty Donalda Trumpa i jego rodziny. W związku z wizytą prezydenta USA królowa Elżbieta zorganizowała uroczysty bankiet, na którym obecni byli też książę Karol, księżna Kamila, William i Kate.

Na uroczystej kolacji w Pałacu Buckingham obecna była też... rzekoma kochana księcia Williama! Wiedzieliście o tym, że kiedyś przyjaźniła się z Kate?

Książę William zdradził z nią księżną Kate?

Na bankiecie u królowej Elżbiety pojawiła się Rose Hanbury. Od dawna krążą plotki, że to właśnie z nią William miał zdradzić księżną Kate. Kobieta przyszła na uroczystość jako jedna z ostatnich, czym ściągnęła na siebie jeszcze większą uwagę.

Jak podaje portal Onet, Hanbury wybrała się na kolację w kremowej kreacji z głębokim dekoltem. Jej obecność na nowo podsyciła plotki o tym, że William i Rose mieli romans.

Co ciekawe, Rose została posadzona znacznie bliżej księcia Williama niż jego żona! Księżna Kate z kolei siedziała blisko męża Rose Hanbury - markiza Davida Cholmondeleya. Para musiała uczestniczyć w bankiecie ze względu na tytuł urzędniczy Cholmondeleya.

Zobacz także: Księżna Kate nie chce mieć kolejnego dziecka! Poinformowała o tym Williama

Rose Hanbury - kim jest rzekoma kochanka księcia Williama

Wiosną tego roku zaczęły pojawiać się informacje o rzekomym romansie księcia Williama. Wszystko za sprawą księżnej Kate, która zabroniła Williamowi zapraszać Rose Hanbury na różnego rodzaju przyjęcia i spotkania. Wcześniej księżna przyjaźniła się z Hanbury, dlatego jej zachowanie podsyciło plotki.

Do tej pory zarówno Kate, jak i William nie odnieśli się do spekulacji. Z kolei Pałac Buckingham wystosował oświadczenie, że gazeta, która jako pierwsza podała tę informację, została za to pozwana.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

EN_01369566_0005
Fotografia: Eastnews

Księżna Kate uchodzi za prawdziwą ikonę stylu. Jej stroje inspirują tysiące kobiet na całym świecie. Szczególnie do gustu przypadła im kreacja, którą okrzyknięto najseksowniejszą w garderobie księżnej. Zobaczcie, jak wygląda.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów