Rosati pokazała zdjęcie z porodówki z okazji pierwszych urodzin córki!

Weronika Rosati
Fotografia: Instagram.com/weronikarosati

Szczęśliwa mama opublikowała poruszający post. Internauci są pod wrażeniem!

Weronika Rosati niedawno świętowała pierwsze urodziny swojej córki. Z tej okazji aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie z sali porodowej zrobione zaledwie kilka godzin po przyjściu na świat Elizabeth. Aktorka pokazała się bez makijażu i bez żadnych filtrów. Zobaczcie!

Weronika Rosati na zdjęciu z porodówki

Rok temu życie Weroniki Rosati zmieniło się o 180 stopni. Po urodzeniu córki aktorka rozstała się z ówczesnym partnerem Robertem Śmigielskim i została samotną matką. Od tego czasu gwiazda stara się godzić wychowywanie Elizabeth z pracą.

Jak twierdzi, córka jest dla niej najważniejsza i zawsze stawia ją na pierwszym miejscu. W dniu pierwszych urodzin Elizabeth Weronika zamieściła  zdjęcie z porodówki i dodała poruszający wpis:

Dokładnie rok temu poznałam miłość swojego życia. Wszystkiego najlepszego Elizabeth! PS. Specjalnie daję zdjęcie, które jest prawdziwe i bez filtrów, zdjęcie na parę godzin po porodzie. Zdjęcia pozowane, glamour gdzie będę umalowana, uczesana i ubrana też będą póki co dziele się fotka z najszczęśliwszego dnia mojego życia.

Ten wpis spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony jej obserwatorów:

Takie zdjęcia są najpiękniejsze. Beztroskiego dzieciństwa dla Eluni!

Piękna mama i córeczka! Buziaki dla Was!

Wszystkiego najlepszego dla #LittlePrincess Elizabeth. Niech wyrasta na mądrą i silną kobietę, taką jak jej mama

Zobaczcie urodzinowe zdjęcia Elizabeth!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Depresja poporodowa dotyczy wielu kobiet. Również gwiazdy się z nią zmagają. Niektóre z nich przełamały temat tabu i zdecydowały się o tym opowiedzieć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów