Rosati wstawiła zdjęcie bez makijażu. Takiej reakcji fanów się nie spodziewała!

Julita Buczek 20.12.2018
weronika rosati bez makijażu na instagramie
Fotografia: Instagram @weronikarosati

Rosati pochwaliła się niedawno zdjęciem bez makijażu. Nie spodziewała się takich komentarzy po swoich fanach!

Weronika Rosati przeżywa ostatnio dość trudny okres w swoim życiu. Samotne wychowywanie dziecka oraz praca przy kilku produkcjach dały się młodej mamie we znaki. Niedawno aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Reakcja fanów nie należała do najprzyjemniejszych.

Rosati bez makijażu na Instagramie

Weronika Rosati znalazła się w obsadzie nowego serialu "Zawsze warto" - jak podaje portal plejada.pl. Niedawno aktorka pojawiła się na konferencji prasowej produkcji. Jak się okazało, gwiazda miała tylko godzinę, aby przyszykować się na czerwony dywan.

Ten moment, kiedy po nieprzespanej (wypełnionej przytulaniem, czytaniem bajek i śpiewaniem kołysanek - bezskutecznie) nocy z dzieckiem musisz w godzinę się „zrobić” na konferencję serialu @zawszewartopolsat #nomakeup #badhairdontcare #aksonstudio - podpisała zdjęcie aktorka.

Nieprzychylne komentarze fanów

Naturalna wersja Weroniki nie spodobała się jednak jej fanom. Zarzucili jej poprawki medycyny estetycznej oraz to, że może liczyć na profesjonalny make-up.

Wszystko byłoby super, gdyby nie te powiększone usta. A było tak pięknie!

Przecież Panią zrobią ... ma Pani sztab ludzi od tego. A co mają powiedzieć mamy, które nie mają z kim zostawić dziecka i nawet czasu na to, aby zrobić zakupy czy zadbać o siebie ? Widzę tu chęć wzbudzenia współczucia!

Jak na razie aktorka nie odpowiedziała na zrzuty. Jak myślicie, poprawiała coś w swoim wyglądzie?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Poznaj najpiękniejsze wnętrzarskie trendy na nadchodzący sezon. Będziesz pod wrażeniem!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów