Rosati potwierdziła doniesienia o ciąży niebanalnym zdjęciem. Później pozowała na premierze z partnerem

Redakcja 24.07.2017
Weronika Rosati
Fotografia: East News

Aby potwierdzić doniesienia mediów, Rosati "wykorzystała" wizerunek znanej, hollywoodzkiej aktorki. 

Weronika Rosati i jej partner Robert Śmigielski już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje dziecko. Doniesienia, że aktorka jest w ciąży, potwierdziła już jej menadżerka. Teraz radosną nowinę, w bardzo nietypowy sposób, przekazała przyszła mama. 

Kilka dni temu polskie media obiegła informacja, że 33-letnia gwiazda jest w ciąży. Jej menadżerka, Gabriela Piekarniak w rozmowie z portalem Party.pl powiedziała: "Tak, to prawda". Dzień później na Instagramie Rosati pojawiło się ciekawe zdjęciem, którym aktorka odniosła się do informacji o ciąży.

Nie od dziś wiadomo, że Weronika Rosati jest wielką fanką Elizabeth Taylor. To właśnie słynną aktorkę "wykorzystała", aby potwierdzić doniesienia o tym, że już wkrótce zostanie mamą. Opublikowała zdjęcie, na którym Taylor pozuje będąc w ciąży. 

Ciąża jej służy 

Mimo że gwiazda nie dołączyła żadnego komentarza, jej fani nie mają wątpliwości, że w ten sposób oficjalnie potwierdziła plotki o ciąży. 

Nowy początek, nowe życie, nowy człowiek na tym świecie - napisała internautka. 

Gratuluję! Bycie mamą jest cudowne - dodała kolejna. 

Dobre nowiny zawsze cieszą, zwłaszcza taka. Gratuluję. 

Na szczęście, jej fani nie musieli długo czekać aż zobaczą gwiazdę z ciążowym brzuszkiem. W sobotę odbyła się premiera filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" w reżyserii Luca Bessona, na której pojawiła się aktorka. Na premierze towarzyszył jej 51-letni partner, znany ortopeda Robert Śmigielski. Zdjęcia z tego wieczoru to świetny dowód na to, że w ciąży Weronika Rosati wygląda wręcz kwitnąco :)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów