Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Robertem Śmigielskim. To wciąż dla niej bolesny temat

Hanna Skowron 02.11.2018
Weronika Rosati
Fotografia: Instagram.com/weronikarosati

Jeszcze nigdy aktorka nie udzieliła tak intymnego wywiadu.

Weronika Rosati w rozmowie z Natalią Hołownią dla Gala.pl opowiedziała o traumatycznym rozstaniu z Robertem Śmigielskim oraz o samotnym macierzyństwie. Ten emocjonalny wywiad poruszył cały internet.

Weronika Rosati o rozstaniu z Robertem Śmigielskim

Weronika Rosati do tej pory starała się nie mówić w mediach o swoim życiu prywatnym. Jednak w końcu nie wytrzymała i postanowiła opowiedzieć z detalami o tym, co przeżywała podczas rozstania z ojcem jej córki, Robertem Śmigielskim.

Jak twierdzi, było to dla niej bardzo bolesne przeżycie:

To jest trudny temat... Myślę, że żadna matka nie odchodzi od ojca swojego dziecka, jeżeli dziecko ma parę miesięcy, jeśli nie ma bardzo poważnych powodów. Ja miałam bardzo poważne powody, które jak widać dotąd bolą, mimo że minęło bardzo dużo czasu już... Podejmowałam tę decyzję długo i ze świadomością, że podejmuję ją dla swojej córki, więc nie podejmowałam jej myśląc o sobie, ale o mojej rodzinie - wyznała Weronika.

Weronika nie spodziewała się, że zostanie samotną matką. W czasie wywiadu gwiazda bezskutecznie próbowała powstrzymać łzy. 

Można powiedzieć, że jestem samotną matką od dnia narodzin córki. Tak przynajmniej się czuję. W idealnym świecie nie tak to sobie wymarzyłam i wolałabym, że Elizabeth miała pełną rodzinę - dodała.

Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia związku Rosati i Śmigielskiego. Jak widać, decyzja o rozstaniu kosztowała Rosati wiele nerwów.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy zarabiają na mediach społecznościowych. W jaki sposób? Ile? Przygotowaliśmy dla was zestawienie tych osób, które radzą sobie na Instagramie najlepiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów