Weronika Rosati karmi piersią w miejscu publicznym. Fanka: "Mam dość tego nachalnego zmuszania mnie do oglądania wywalonych cyców"

Julita Buczek 08.11.2019
Weronika Rosati
Fotografia: Instagram @weronikarosati

Jedna z fanek Weroniki Rosati nie była zachwycona udostępnionym przez nią zdjęciem.

Weronika Rosati to bardzo znana aktorka, która na swoim koncie ma wiele ciekawych ról. Popularność w polskim show-biznesie przyniosły jej role w serialu "M jak miłość" czy filmie "Pitbull". Była także nominowana do Polskiej Nagrody Filmowej „Orzeł” w kategorii Najlepsza główna rola kobieca za rolę sanitariuszki „Pestki” w filmie "Obława".

Obecnie aktorka przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie wychowuje swoje pierwsze dziecko, córkę Elizabeth.

Weronika Rosati karmi dziecko w miejscu publicznym

Aktorka postanowiła udostępnić na swoim instagramowym koncie zdjęcie z 2018 roku, na którym widzimy, jak karmi piersią swoją małą córeczkę. 35-letnia aktorka pod fotografią postanowiła umieścić także bardzo poruszający opis, który tłumaczy, dlaczego zdecydowała się na dodanie tak intymnego zdjęcia.

Kochani! To jest zdjęcie z 2018 roku, jak Elizabeth się urodziła. Jak widać na załączonej fotce, nie mam oporów przed publicznym karmieniem piersią. Nie o to chodzi teraz - to jest pierwszy wózek Eluni. Zastanawiałam się, czy dać na aukcję lub inne społeczne akcje, ale w końcu oddałam ten wózek, jak i sprzęty foteliki, wanienki i dwie walizki ubrań do domu samotnej matki z dzieckiem. Piszę o tym, bo zbliżają się małymi krokami święta i chcę was gorąco namówić do zebrania zbędnych rzeczy i podzielenia się nimi z potrzebującymi, dla których te święta nie będą tak radosne, jak powinny być - napisała Weronika w swoim najnowszym poście.

Popularna aktorka wykazała się niesamowitą empatią w stosunku do zupełnie obcych jej ludzi. Jednak to nie promowanie szczytnej akcji wzbudziło największe zainteresowanie, a karmienie w miejscu publicznym. Okazuje się, że nie każdemu fotografia Weroniki przypadła do gustu.

Mam dość tego nachalnego zmuszania mnie do oglądania wywalonych cyców w restauracjach, zmieniania pieluch w tramwajach. Obecne młode mamy są bardzo absorbujące dla otoczenia - napisała jedna z obserwatorek.

Na odpowiedź Weroniki nie trzeba było długo czekać.

To proszę nie patrzeć. Zapewniam, że my mamy większy problem z logistyką pieluchową czy cycową, jak to pani mówi, niż ludzie tacy jak pani z nami. Pozdrawiam - odpowiedziała aktorka.

Lubicie obserwować gwiazdy na Instagramie?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska wykorzystana przez oszustów. Ostrzega fanów

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów