Media donosiły o konflikcie Rosati z matką. "Nie chce zajmować się wnuczką". Komentarz aktorki nie mógł być lepszy

Katarzyna Leszczyńska 03.01.2018
Weronika Rosati i Teresa Rosati
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Jak wygląda sytuacja pomiędzy nią a mamą?

Weronika Rosati w grudniu urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Elizabeth. Aktorka raczej nie komentuje informacji na ten temat, od czasu do czasu publikując jedynie zdjęcia, pod którymi wyraża zachwyt nad byciem świeżo upieczoną mamą. W mediach co jakiś czas pojawiają się jednak kontrowersyjne informacje o jej osobie. Ostatnio doniesienia były na tyle nieprzyjemne, że trudno ich nie skomentować. Dlatego też Weronika postanowiła w subtelny sposób się do nich odnieść.

Kontrowersyjna informacja dotyczyła mamy Weroniki Rosati, Teresy. Kobieta jest znaną polską projektantką i cały czas prężnie działa w swoim zawodzie. „Fakt” zdradził, że obie panie nie potrafiły się dogadać co do świeżo upieczonego członka rodziny, co wywołało ogromną kłótnię między nimi. Wszystko dlatego, że zdaniem tabloidu, Teresa Rosati nie chce zajmować się wnuczką.

Postawiła sprawę jasno i stwierdziła, że jeśli Weronika będzie chciała grać albo pokazywać się na salonach, musi poszukać sobie opiekunki – poinformowała gazeta.

Jak się okazuje, te informacje nie pokrywają się z prawdą, o czym postanowiła poinformować Weronika Rosati.

Najlepsza babcia na świecie – napisała w poście na Instagramie.

Opis pojawił się pod zdjęciem, na którym widać obie panie wyraźnie uśmiechnięte. Nic nie wskazuje na to, żeby między nimi występował jakiś konflikt. Najbardziej wymowny jest jednak jeden z hashtagów „#hatersgonnahate”, który dosłownie świadczy o tym, że informacje na ich temat są jedynie niesympatyczną plotką wykreowaną przez kogoś.

Weronika i Teresa Rosati
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Komentujący wspierają Rosati

Fani Weroniki Rosati są zaniepokojeni plotkami na temat swojej idolki. Wielu z nich wyraźnie ulżyło, gdy zobaczyli, że aktorka jednak dogaduje się ze swoją mamą i może liczyć na jej wsparcie.

A tutaj w kraju piszą jakieś totalne bzdury. Ale kto by się tym przejmował.

Jak dobrze, że jest pani za wielką wodą, gdzie słońce, przyjaciele, dobra energia i miłość. (…) Mam nadzieję, że z Polski docierają tylko piękne życzenia dla mamy i córki i taty.

Serdeczności dla pań.

Jak widać, cała ta sytuacja została wykreowana przez media. Trudno natomiast o lepszy komentarz niż uśmiechnięte zdjęcie obu pań.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów