Cristiano Ronaldo rozpłakał się w śniadaniówce. Wszystko uwieczniły kamery

Malwina Wasilewska 17.09.2019
Cristiano Ronaldo
Fotografia: Instagram.com/cristiano/

Piłkarz udzielił bardzo osobistego wywiadu.

Cristiano Ronaldo dziś nie może narzekać na swoje życie, ale nie zawsze tak było. Piłkarz przeżył trudne dzieciństwo, o czym często wspomina w wywiadach. W programie śniadaniowym piłkarz rozpłakał się na widok nagrania z udziałem swojego ojca, który w 2005 roku zmarł z powodu niewydolności wątroby. Reakcję Ronaldo zarejestrowały kamery.

Cristiano Ronaldo płacze w programie "Good Morning Britain"

Cristiano Ronaldo był gościem programu "Good Morning Britain". Prowadzący pasmo śniadaniowe, Piers Morgan, podczas rozmowy z piłkarzem zaprezentował nagranie z 2004 roku, na którym ojciec Cristiano, Jose Dinis Aveiro, wypowiada się na temat syna. Mężczyzna wyznał w wywiadzie, że jest dumny z Cristiano.

Reakcja Ronaldo na widok ojca była bardzo emocjonalna. Ronaldo wybuchł płaczem i po chwili powiedział:

Nigdy nie widziałem tego wideo. Nie do wiary.

Następnie gospodarz programu zapytał Cristiano, jakie to uczucie widzieć ojca, który w tak ciepłych słowach o nim mówi. Cristiano wyznał:

Dużo to dla mnie znaczy. Myślę, że wywiad byłby nawet zabawny, ale nie spodziewałem się, że będę płakać. Ale nigdy nie widziałem tego filmu. Muszę go mieć, żeby pokazać mojej rodzinie.

Po chwili Ronaldo zdradził, że jego ojciec był alkoholikiem:

Tak naprawdę nie znałem mojego ojca w 100 procentach. Był pijanym człowiekiem. Nigdy z nim nie rozmawiałem tak normalnie, to było trudne.

Zobaczcie nagranie.

Zobacz także: Ile zarabiają piłkarze polskiej reprezentacji? Te kwoty robią wrażenie!

Lubisz oglądać mecze? A znasz partnerki polskich piłkarzy?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów