Żona Kamila Grosickiego uchodzi na najpiękniejszą polską WAG. Piłkarz pokazał zdjęcie ze ślubu

Anna Respondek 09.10.2017
Kamil Grosicki
Fotografia: East News

Wygląda na to, że "Turbo Grosik" jest prawdziwym romantykiem. 

Kamil Grosicki to jeden z reprezentantów Polski w piłce nożnej, którego kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Niedzielne zwycięstwo biało-czerwonych na Czarnogórą dało drużynie bilet na Mundial 2018 w Rosji

Grosicki może pochwalić się nie tylko udanym życiem zawodowym, zarówno w meczu z Armenią, jak i w meczu z Czarnogórą strzelił dla Polski gole, ale także udanym życiem prywatnym. W sobotę piłkarz w mediach społecznościowych opublikował wyjątkowo romantyczne wpisy z okazji 6. rocznicy ślubu, które skierował do swojej żony Dominiki, z którą związał się w 2011 roku. 

Kochanie, napiszę krótko i od serca... Kocham Cię mocno i pamiętaj, nic nas nie rozłączy! - napisał. 

Na krótkim filmie zmieszczonym na Facebooku możemy zobaczyć niektóre szczegóły uroczystości. Długą i ekskluzywną limuzynę, piękny tort i zespół Boys, który zaśpiewał na weselu piłkarza. Motywem przewodnim całego dnia była oczywiście piłka nożna, do której nawiązał nawet ksiądz udzielający młodym ślubu.

Przed Kamilem szczególny, rozpoczynający się mecz, który trwał będzie aż do końca życia. I w tym meczu będzie mu towarzyszyła Dominika, którą pokochał, którą wybrał i której chce zapewnić szczęście - mówił ksiądz. 

Pod postami posypało się wiele komentarzy z gratulacjami dla zakochanych. Choć fani zauważyli również inny szczegół. 

Kurcze, Kamil Grosicki, jaką ty miałeś jeszcze bujną fryzurę. Świetne wesele, cudowna małżonka. Życzę szczęścia na kolejne lata.

I to jest team. Oby razem jak najdłużej - pisali fani. 

My również życzymy samych wspaniałych dni. ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów