Coming out uczestniczki programu "Rolnik szuka żony". Krystyna planuje ślub z kobietą

Marianna Bereza 08.11.2019
Krystyna z programu "Rolnik szuka żony"
Fotografia: Instagram.com/kristina.v1

Widzowie nie kryją zaskoczenia.

Krystyna z programu "Rolnik szuka żony" szykuje się do ślubu! Nie tak dawno jeszcze występowała w show, w którym rolnicy wybierali kandydatki na randki. Ostatnio zaskoczyła internautów, publikując wspólne zdjęcia z dziewczyną. Okazuje się, że chcą się pobrać!

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" chce poślubić kobietę

"Rolnik szuka żony" to lubiany przez Polaków format TVP. Już niedługo powstanie siódma edycja show, który kojarzy rolników z wybranymi przez nich paniami. Jedna z uczestniczek 2. sezonu umawiała się w programie z Robertem i Kubą, jednak z żadnym z nich nie udało się jej stworzyć udanego związku. Teraz okazuje się, że życie Krystyny zmieniło się o 180 stopni! Niedawno zdecydowała się na coming out. Internauci nie kryją zaskoczenia.

Nie będę owijać w bawełnę i przyznam się – od niedawna jestem z Dominiką – wyznała na łamach "Faktu".

Uczestniczka "Rolnika..." przez długi czas nie miała szczęścia w miłości. Na szczęście 14 lutego los się do niej uśmiechnął. Partnerka Krysi opowiedziała "Faktowi", jak się poznały.

Na początku stycznia przeczytałam o nowej metodzie treningu personalnego. Najbliższym dla mnie studiem było jeden z warszawskich fitness klubów, w których trenerką jest najlepsza przyjaciółka Kristal. Z tego, co wiem, trenerka opowiedziała o mnie Krysi i małym podstępem wysłała nas na tą samą imprezę do klubu. Idąc tam, nie miałam pojęcia, że tego wieczoru spotkam dziewczynę, która wniesie w moje życie tak wiele radości, uśmiechu, spokoju i szczęścia. Tak, to były walentynki – wspominała.

Ostatnio na Instagramie Krysi pojawiało się więcej zdjęć z partnerką. Szczególnie wymowne jest ostatnie - fotografia obrączki na palcu. Można z niego wywnioskować, że uczestniczka "Rolnika..." szykuje się do ślubu.

Nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła założyć i już nie zdejmować. #Lgbt marriage #coming soon – napisała pod postem Krysia.

Trzymamy kciuki, aby marzenie Krystyny się spełniło!

Zobacz także: Polska wokalistka dokonała coming outu. "Zostałam nauczona, żeby się nie wychylać"

Zwracasz uwagę na ścieżkę dźwiękową? Sprawdź, jak sobie poradzisz w naszym quzie!

"Kogel-mogel"
Rozwiąż quiz

Z jakiego filmu pochodzi ta piosenka? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

"Kogel-mogel"

1. W której komedii mogliśmy usłyszeć piosenkę "Szukaj mnie" w wykonaniu Edyty Geppert?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów