Roksana Węgiel wykonała cover przeboju "Queen". Jak sobie poradziła?

Roksana Węgiel zaśpiewała utwór "Queen"
Fotografia: instagram.com @roxie_wegiel

Roksana Węgiel rozpoczęła ostatnio trasę koncertową. Młoda artystka zdecydowała, że oprócz własnych przebojów zaśpiewa również kilka coverów.

Zwyciężczyni konkursu Eurowizja Junior 2018 rozpoczęła właśnie trasę koncertową po całej Polsce. Do sieci trafiły już pierwsze nagrania z występów. Największą uwagę internautów przykuł film, na którym młoda wokalistka wykonuje cover zespołu "Queen". Nastolatka zaśpiewała "Show Must Go On", a fani nie są pewni, czy powinna decydować się na tak odważny krok.

Roksana Węgiel zaśpiewała "Show Must Go On" zespołu "Queen"

Ten utwór na stałe zapisał się w pamięci słuchaczy z całego świata. Do dziś pozostaje jednym z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych przebojów "Queen". Roksana Węgiel podjęła się trudnego wyzwania. Utwór jest wymagający wokalnie, a dodatkowo podziw fanów dla Freddiego Mercury'ego sprawia, że każde nieidealne wykonanie spotyka się z falą ostrej krytyki.

Utwór został zaśpiewany przez nastoletnią piosenkarkę w Poznaniu podczas trasy koncertowej „The X Tour Roxie”. Internauci komentują występ młodej gwiazdy pod nagraniem.

O nie, nie, kocham Freddiego i zespół Queen! Uważam, że tak wielkie utwory powinni śpiewać jedynie wybrani, którzy rzeczywiście mają kawał głosu. Roksana nie podołała...

Nie mam zamiaru jej tu obrażać, jak osoby niżej, ale jako fanka Queen uważam, że nie oddała głosem i emocjami tej piosenki i po prostu jej głos tu nie pasuje.

Skacze po tej scenie jak koza... Zupełnie nie zrozumiała przesłania tego numeru. Cyrk odjechał, klauna zostawili.

Biorąc pod uwagę treść piosenki i dramatyczne okoliczności, w jakich powstała - ten utwór po prostu nie pasuje do repertuaru 14-letniego dziecka; wątpię, czy ona w ogóle rozumiała, o czym śpiewa.

Co myślicie o wykonaniu Roksany Węgiel?

Zobacz także: Roksana Węgiel planuje międzynarodową karierę. Zdradziła, jaki będzie miała pseudonim!

Która piosenka Britney opisuje twoje miłosne podboje? Sprawdź w naszym quizie!

Britney Spears: która piosenka wokalistki opisuje twoje życie miłosne
Rozwiąż quiz

Która piosenka Britney Spears opisuje twoje życie miłosne? Sprawdź to!

Britney Spears: która piosenka wokalistki opisuje twoje życie miłosne

1. Czy jesteś teraz w związku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów