Roksana Węgiel wydała swoją książkę. Już jest bestsellerem

Sandra Banach 08.11.2019
Roksana Węgiel
Fotografia: Instagram.com/roxie_wegiel

Młoda piosenkarka się nie zatrzymuje. Niedawno Roxie wydała swoją debiutancką płytę, a teraz czas na książkę „The X Book”.

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych i najbardziej docenianych piosenkarek młodego pokolenia. Zwyciężczyni pierwszej edycji programu „The Voice Kids” ma za sobą wiele sukcesów, nawet międzynarodowych. Przypomnijmy, że Węgiel wygrała 16. „Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci”. To jednak nie koniec jej osiągnięć.

Roksana Węgiel wydała swoją książkę

Już 13 listopada będziemy mogli kupić pierwszą książkę Roksany Węgiel. Nosi ona tytuł „The X Book” i nie jest to autobiografia młodej artystki.

Uwaga! Startujemy! Ty, twoja bff, no i... Roksana Węgiel z przyjaciółmi. To prawdziwa petarda dla wszystkich, którzy mają swoje pasje, lubią to, co robią i wierzą, że marzenia się spełniają. "The X Book" to świat ludzi kreatywnych, którzy są dla nas ważni, więzi, wartości, wspomnień. To świat pełen pomysłów na każdy nadchodzący dzień. Nie trać czasu. Łap każdy dzień, żyj z całych sił. Zaczynamy! – czytamy na stronie dystrybutora książki.

Mimo że do premiery "The X Book" zostało kilka dni, na stronie Empiku książka zyskała już status bestsellera. Zamierzacie ją kupić?

Zobacz także: Roksana Węgiel niedawno rozpoczęła naukę w liceum. Jak traktują ją rówieśnicy?

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, która piosenka Britney opisuje twoje życie. Powodzenia!

Britney Spears: która piosenka wokalistki opisuje twoje życie miłosne
Rozwiąż quiz

Która piosenka Britney Spears opisuje twoje życie miłosne? Sprawdź to!

Britney Spears: która piosenka wokalistki opisuje twoje życie miłosne

1. Czy jesteś teraz w związku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów