Roksana Węgiel błyszczy w kusej sukience. Pojawiły się różne opinie. "Krótszej nie było?"

Łucja Siennicka 20.11.2019
Roksana Węgiel
Fotografia: Instagram/@roxie_wegiel

Roksana Węgiel jest najpopularniejszą nastolatką w Polsce. Młodziutka gwiazda odnosi ogromne sukcesy muzyczne, do tego budzi wiele emocji w mediach społecznościowych. Tym razem pozuje w kusej sukience. Co na to jej fani?

Roksana Węgiel wygrała pierwszą edycję programu "The Voice Kids" i z marszu stała się wielką gwiazdą. Rozpoznawalność przyniósł jej sukces na Eurowizji dla dzieci, gdzie zajęła pierwsze miejsce z piosenką "Anyone I Want To Be".

Ostatnio można było ją zobaczyć podczas występu na tegorocznej Eurowizji w Gliwicach. Pokazała się w kusej sukience i zaskoczyła internautów.

Roksana Węgiel w kusej sukience

Roksana Węgiel zwyciężyła zeszłoroczną Eurowizję dla dzieci i to dzięki niej tegoroczny konkurs odbywa się w Polsce. Młodziutka wokalistka była gościem honorowym imprezy.

Nastolatka założyła krótką sukienkę wysadzaną cekinami. Jej fani oniemieli z zachwytu. Uznali, że młoda gwiazda wygląda zjawiskowo, a stylizacja bardzo pasuje do okoliczności. 

Wyglądasz prześlicznie - można przeczytać.

Do sukienki dobrała botki na obcasie i postawiła na mocny makijaż, dzięki czemu wyglądała na starszą. Nie spodobało się to niektórym fanom. 

Roksana codziennie musi się mierzyć z negatywnymi komentarzami osób, które uważają, że wygląda nieodpowiednio do swojego wieku. 

Nie chcę tak jakoś cię hejtować, ale ta sukieneczka to trochę za krótka - zauważyło kilka osób.

Uważacie, że ubiór Roksany był niestosowny do sytuacji? Czy raczej nie rozumiecie burzy wokół jej stylizacji?

Zobacz także: Roksana Węgiel wydała swoją książkę. Już jest bestsellerem 

Lubisz muzykę? Sprawdź, co o niej wiesz!

Quiz muzyczny
Rozwiąż quiz

Kto jest autorem tej płyty? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Quiz muzyczny

1. Kto jest autorem płyty "Thriller"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów