Roksana Węgiel odpowiedziała na krytykę Blanki Lipińskiej!

Zuzanna Morska 28.08.2019
Roksana Węgiel
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Jakiś czas temu pisarka skrytykowała styl Roksany Węgiel. Teraz wokalistka jej odpowiedziała.

Blanka Lipińska to jedna z najpopularniejszych polskich pisarek. Autorka polskiej odpowiedzi na "Pięćdziesiąt twarzy Greya" aktualnie bierze udział w przygotowaniach do ekranizacji swojej pierwszej powieści pt. "365 dni". Wciąż jest o niej głośno, a ona sama też nie daje o sobie zapomnieć.

Jakiś czas temu celebrytka skomentowała styl młodej wokalistki Roksany Węgiel. W rozmowie z "Faktem" w mocnych słowach oceniła jej stroje. Teraz 14-letnia piosenkarka postanowiła odpowiedzieć na tę krytykę.

Roksana Węgiel odpowiada na krytykę Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska niedawno skrytykowała styl Roksany Węgiel. Stwierdziła, że 14-latka ubiera się nieadekwatnie do swojego wieku.

Roksana ma 14 lat, a nie ukrywajmy, że wygląda na więcej. Owszem jest gwiazdą, ale czasami w mojej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek. Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia - powiedziała.

Węgiel długo nie zabierała głosu w tej sprawie, ale w końcu postanowiła odpowiedzieć. I trzeba przyznać, że zrobiła to z klasą.

Jeśli chodzi o panią Blankę, to jest jej opinia. Każdy może mieć swoją. Ja uważam, że moje stylówki są odpowiednie do tego, co robię i do mojego wieku. Nic nie ma tutaj kontrowersyjnego. Przynajmniej ja tego nie widzę - wyznała w wywiadzie z "Plejadą".

Uważacie, że dobrze powiedziała?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów