Roksana Węgiel ocenia muzykę Julii Wieniawy. Jej zdaniem jest lepszą aktorką czy piosenkarką?

Roksana Węgiel w biało różowym stroju i Julia Wieniawa w srebrnej sukience na gali gwiazda Plejady
Fotografia: Artur Zawadzki/Reporter/East News

Roksana Węgiel i Julia Wieniawa wspólnie brały udział w kampanii znanej marki. Teraz Roxy ocenia twórczość swojej koleżanki z estrady. Co powiedziała na jej temat?

Roksana Węgiel to młoda polska artystka, której kariera nabrała rozpędu. 14-latka zadebiutowała w programie "The Voice Kids". Niedługo potem reprezentowała nasz kraj na Eurowizji Junior i zwyciężyła z pozostałymi reprezentantami. Teraz wygrała nagrodę dla "Najlepszego polskiego artysty" podczas MTV EMA 2019. Niedawno wzięła udział w kampanii dla marki H&M, w której wystąpiła u boku Julii Wieniawy. Co Roksana sądzi o muzyce Julki?

Zobacz także: Julia Wieniawa w prześwitującej sukience. Aktorka opublikowała zmysłowe zdjęcie

Roksana Węgiel ocenia muzykę Julii Wieniawy

Obie artystki są bardzo młode, choć Julia Wieniawa jest nieco dłużej w polskim show-biznesie niż Roksana. Jej kariera też podąża w nieco innym kierunku.

Julia Wieniawa swoją karierę rozpoczęła jako aktorka w serialu "Rodzinka.pl". Dopiero później zaczęła rozwijać się także muzycznie. Co na temat koleżanki z estrady sądzi Roksana Węgiel?

Julka jest bardzo sympatyczna. Naprawdę bardzo ją polubiłam, jest taką kochaną osobą i cieszę się, że mogłam ją poznać, że miałyśmy szansę razem współpracować - powiedziała Roksana w rozmowie z "Party". 

Roksana Węgiel sama tworzy muzykę, bez problemu może zatem ocenić utwory innych artystów. Co sądzi na temat twórczości Julii Wieniawy? Dziennikarka spytała ją, czy jej zdaniem Julka jest lepszą piosenkarką, czy aktorką. 

"Nie muszę" jest naprawdę super. Pamiętam, jak non stop ta piosenka leciała w radiach. (...) Bardzo lubię jej piosenki, ale aktorką też jest świetną, więc ciężko mi powiedzieć, co bardziej do niej pasuje - podsumowała Węgiel.

Okazuje się, że również mama Roksany Węgiel uwielbia "Nie muszę" Wieniawy. A waszym zdaniem Julka jest lepszą aktorką czy piosenkarką? 

Zobacz także: Rodzina Roksany Węgiel się powiększy. Zdradziła płeć i imię dziecka!

Uwielbiasz Julię Wieniawę? Oglądasz każdy film i serial, w którym gra ta aktorka? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów