Roksana Węgiel o związku: "Zrozumiałam, co to znaczy mieć motyle w brzuchu"

Marianna Bereza 12.07.2019
Roksana Węgiel
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Co o ich relacji sądzą rodzice?

Roksana Węgiel bez wątpienia ma teraz swoje 5 minut. Mimo swojego młodego wieku 14-latka z Jasła oczarowała Polaków i coraz częściej interesują się nią media. Ostatnio piosenkarka udzieliła wywiadu "Vivie!", w którym opowiedziała o swoim związku. Niektórzy są zdania, że gwiazda jest za młoda, żeby się angażować. Co na to Roxie?

Roksana Węgiel o swoim chłopaku

Węgiel triumfowała w "The Voice Kids", na Eurowizji Junior w 2018 roku i właśnie wydała debiutancką płytę. Nic dziwnego, że show-biznes upomina się o nią coraz częściej. Ostatnio gwiazda wystąpiła w odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva!" oraz opowiedziała o swoim debiutanckim krążku "Roksana Węgiel".

Jedna z piosenek "Lay Low" piosenkarce kojarzy się z jej aktualnym związkiem. Przypomnijmy, że Roksana i 15-letni Daniel Yastremski, który również śpiewa, poznali się pod koniec listopada 2018 roku na Eurowizji Junior w Mińsku. Wcześniej pisali do siebie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dla mnie ta piosenka jest o miłości, o pierwszym zauroczeniu i o tym, jak człowiek czuje się w takim stanie. Dziwnie, ale i super fajnie! - przyznaje młoda wokalistka.

Chłopak Węgiel również skupia się teraz na rozwoju własnej kariery. Z Roxie spotykają się w Polsce. Młoda artystka nie ukrywa, że jest nim zauroczona.

Daniel mieszka na Białorusi. I to właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam, co to znaczy mieć motyle w brzuchu. (...) Daniel często do mnie przyjeżdża, bo cały czas jestem w rozjazdach. Nie jest łatwo, ale nawet gdybyśmy mieszkali blisko siebie, spotykalibyśmy się z taką samą częstotliwością - dodaje.

Niektórzy uważają, że Roxie ma jeszcze czas na prawdziwe uczucie. W końcu skończyła dopiero 14 lat. Do relacji z 15-latkiem dość sceptycznie podchodzi też mama piosenkarki.

Nie traktujemy Daniela jak przyszłego zięcia. To jest bardzo młodzieńcza miłość - mówiła w rozmowie z Party.pl.

Myślicie, że ta miłość ma przyszłość? Póki co życzymy parze wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: Maryla Rodowicz oceniła Roksanę Węgiel. Szykuje się nowy duet?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów