Roksana Węgiel: ile kosztują bilety na koncert? Ceny robią wrażenie!

Nastazja Bloch 27.08.2019
Roksana Węgiel
Fotografia: Karol Makurat/Reporter/EastNews

Roksana Węgiel niebawem wyrusza w trasę koncertową. Ile kosztują bilety? Najdroższe ceny mogą nadszarpnąć domowy budżet.

Roxie Węgiel to 14- letnia artystka, która szybko wkroczyła w świat show-biznesu. Wokalistka ma za sobą występy w programach muzycznych, kampaniach reklamowych oraz wygraną na dziecięcej Eurowizji. Wkrótce będzie mogła sprawdzić się w roli prowadzącej Eurowizję Junior w Gliwicach.

Mimo wielu zajęć Roksana stawia przede wszystkim na rozwój kariery muzycznej. Artystka koncertuje w całej Polsce. Już w październiku rusza w trasę koncertową - Roksana Węgiel: The X Tour Roxie, podczas której zagra osiem koncertów.

Zobacz także: Wieniawa narzeka na brak odpoczynku. Internauci: "Widać, że w tym roku miałaś niejedne wakacje"

Roksana Węgiel: The X Tour Roxie – ile kosztują bilety?

Ceny na koncerty Roxie są bardzo zróżnicowane. Wahają się one w granicach od 49 zł do 999 zł, tak aby każdy z fanów znalazł coś dla siebie. Najtańszy, podstawowy bilet upoważnia tylko do udziału w koncercie.

Wersja za 89 zł zawiera fanowski gadżet. Dla najmłodszych fanów jest również możliwość biletu rodzinnego.

Za 120 zł na koncert wchodzi rodzic z dwójką dzieci do lat 16. Podstawowe ceny samego koncertu nie są wygórowane. Problem zaczyna się, dopiero wtedy, gdy fan chce skorzystać z dodatkowych atrakcji.

Do ceny podstawowej dokupić można trzy rozszerzone wersje biletu.  

Meet&Greet VIP za 198 zł upoważnia do uczestniczenia w Meet&Greet i zawiera FANowski dodatek.

Meet&Greet Super VIP kosztuje 298 zł i daje możliwość wcześniejszego wejścia na Meet&Greet oraz nagrania unikalnego Tik Tok z Roksaną Węgiel. Dodatkowo fan otrzymuje specjalny upominek.

Backstage Pass to już atrakcja warta 1000 zł. Z takim biletem uczestnik może przebywać na backstag’u i próbie oraz tak jak w poprzednich wersjach, dostaje gadżet i szansę nagrania Tik Tok z Roxie.

Należy zaznaczyć, że rozszerzone wersje nie upoważniają do wejścia na sam koncert. Oznacza to, że w przypadku opcji Backstage Pass musimy zapłacić 1050 zł (za wersję rozszerzoną i podstawową).

Bez względu na miasto ceny biletów na trasę The X Tour Roxie nie ulegają zmianie.

Zobacz także: Nowy spot "Tańca z gwiazdami" w sieci. Jedna z par wyraźnie odstaje

Z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę?

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów