Rodzinne Targi MAMAVILLE już wkrótce!

Redakcja 27.02.2019
Plakat targów MAMAVILLE
Fotografia: Materiały prasowe

Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają na 6 wiosennych edycji najbardziej popularnego wydarzenia dla rodziców i dzieci aż w 5 polskich miastach.

Jednego dnia, w jednym miejscu, będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa. Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką rodzicielską.

Kalendarium:

  • 03/03/2019 // Kraków, Kraków EXPO
  • 10/03/2019 // Gdańsk, AmberExpo
  • 31/03/2019 // Warszawa, Expo XXI Warszawa
  • 07/04/ 2019 // Wrocław, Stadion Wrocław
  • 24-26/05 // Warszawa // Ptak Expo // Mamaville @ Warsaw Gift & Deco Show // Targi B2B & B2C
  • 01/06/2019 // Mamaville ShopUp // Poznań, Stary Browar

Rok 2019, to rok nowości, czyli między innymi targi w nowej lokalizacji w Krakowie oraz Strefa Kids by Mamaville na Warsaw Gift & Deco Show, międzynarodowych targach upominkowych, które odbędą się po raz pierwszy w Polsce. Warsaw Gift & Deco Show jest nowym wydarzeniem na polskim rynku. To międzynarodowa platforma biznesowa dedykowana producentom, drobnym wytwórcom, artystom, dystrybutorom, importerom i kupcom branży upominkowej i dekoracyjnej.

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów. Poznacie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i kreatywnych wystawców – premiery nowych marek, najświeższe kolekcje, nowatorskie rozwiązania.

Targi Mamaville, to świetny pomysł na weekendowe rodzinne wyjście, a w nim:

  • STREFA ZAKUPÓW - U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi - dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
  • STREFA EDUKACYJNO - ROZRYWKOWO – WARSZTATOWA - Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentowane będą najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne.
  • STREFA RELAKSU - Wygodna i kolorowa strefa relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będzie można odpocząć i dobrze zjeść. Specjalna strefa dla taty oraz miejsce do opieki nad dzieckiem. Lokalni wystawcy oraz różnorodne stoiska także wegetariańskie i wegańskie.

Targi Mamaville kształtują polski obszar parentingowy, prezentując nowatorskie idee, wprowadzając na rynek produkty oraz asortyment niedostępny na co dzień w ogólnej sprzedaży, a wszystko to w klimatycznej i swobodnej atmosferze. Wiosna z Mamaville, to dobry wybór.

FB_mv_plakat_krakow
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów