Rodzina Meghan nie daje za wygraną! Brat zmieszał księżną z błotem

Księżna Meghan w czarno-białej sukience i czarnej marynarce
Fotografia: Daniel Leal-Olivas/AFP/Press Association/East News

Księżna Meghan nie ma łatwo ze swoją rodziną. Jej brat, Thomas Markle, oskarża ją o swoje niepowodzenia w życiu. Udzielił szczerego wywiadu.

Gdy tylko Meghan zaczęła spotykać się z księciem Harrym, na jaw wyszły jej nienajlepsze relacje rodzinne. Siostra księżnej zaczęła oskarżać ją o zły stan zdrowia ich ojca, który także żalił się na relacje z córką. Teraz brat Meghan udzielił bardzo szczerego wywiadu. Niestety znów oberwało się księżnej. 

Zobacz także: Hiszpańska polityk wygląda jak... Meghan Markle! Na początku je pomyliliśmy!

Brat Meghan oskarża księżną

Thomas Markle doskwierał Meghan już przed ślubem. Wówczas mówiono, że wysłał do Harry'ego list, w którym przestrzegał księcia przed swoją siostrą.

Teraz udzielił szczerego wywiadu na temat swojego życia prywatnego. Mężczyzna oskarża w nim Meghan o swoje niepowodzenia.

To najgorszy moment mojego życia. Mieszkanie w małym pokoju hotelowym odciska swoje piętno na Darlene [przyp. red. narzeczona Thomasa] i jej synu, na każdym z nas. To wszystko dlatego, że moje życie nagle stało się przedmiotem zainteresowania mediów i to bez mojej winy. 

Przypomnijmy, że niedawno w mediach pojawiały się informacje o tym, że Thomas Markle zniszczył mienie właściciela mieszkania, z którego został wyrzucony. W przeszłości był również aresztowany za groźby z bronią w ręku oraz za jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz się tłumaczy.

Tyle było o mnie mówione, tyle kłamstw i półprawd, że nikt nie chce wynająć mi domu, ani dać mi pracy. Ciężko się z tym pogodzić, szczególnie, że nigdy o to nie prosiłem - powiedział. 

Trzeba przyznać, że księżna Meghan nie ma łatwego życia, ponieważ ciągle jest oskarżana przez swoją rodzinę. To przykre zwłaszcza teraz, gdy powinna skupić się na szczęściu związanym z narodzinami synka.  

Zobacz także: Meghan doprowadziła Kate do łez przez Archiego! Harry musiał przeprosić bratową

Brytyjska rodzina królewska ma na swoim koncie wiele skandali. Sprawdź, jak wiele wiesz na jej temat.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów