Rodzina Anny Przybylskiej opowiada o jej nieudanym małżeństwie i pierwszym związku. "Jacek odciął ją od wszystkich"

Anna Respondek 29.09.2017
Anna Przybylska
Fotografia: EAST NEWS

Anna Przybylska, zanim związała się z Jarosławem Bieniukiem, miała już za sobą nieudane małżeństwo. 

Zbliżająca się 3 rocznica śmierci Anny  Przybylskiej była znakomitym momentem na wydanie książki biograficznej o jej niesamowitym życiu. "Ania. Biografia Anny Przybylskiej" zdradza wiele nieznanych dotąd szczegółów z przeszłości artystki. 

Matka i siostra aktorki zdecydowały się opowiedzieć o jej pierwszym małżeństwie, które należy zaliczyć do nieudanych i nieszczęśliwych. Artystka miała jedynie 20 lat, kiedy zdecydowała się wyjść za mąż za Dominika Zygrę, biznesmena i tenisistę z Trójmiasta. Zakochali się w sobie bardzo szybko i tak samo szybko okazało się, że jednak nie są sobie pisani. Ślub wzięli po dziewięciu miesiącach znajomości. Do wspólnego mieszkania wprowadzili się w lutym 2001 roku, natomiast już w maju aktorka doskonale wiedziała, że musi dojść do rozwodu. 

Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć - wyznała jej siostra.

Przybylska bardzo szybko chciała mieć dziecko, jednak jej mąż nie był jeszcze na to gotowy. Według najbliższych aktorki, była to pierwsza kość niezgody między małżonkami. Do tego doszła jeszcze zaborczość i ingerowanie w jej karierę. 

Szybka decyzja o ślubie mogła wynikać z tego, że bałam się, że już nigdy nie znajdę faceta. W moim pierwszym poważnym związku dostałam po głowie, więc na siłę szukałam prawdziwej miłości. Ale za wcześnie był ten ślub. (...) Od początku widać było, jak bardzo się różnimy. Byłoby głupio to ciągnąć - czytamy w biografii wypowiedź Przybylskiej.  

W trakcie trwania małżeństwa Przybylska poznała swoją prawdziwą miłość, Jarosława  Bieniuka. Ta znajomość sprawiła, że rozwód, który miał być szybki i bezproblemowy, ciągnął się przez pół roku. Zygra żądał orzeczenia o winie, finalnie udało się jednak uniknąć takiego scenariusza. 

Bliscy Ani bardzo źle wspominają również jej pierwszy poważny związek, który rozpoczął się, kiedy miała 18 lat. Ówczesny partner aktorki był od niej starszy o 4 lata i bardzo szybko doprowadził do wspólnego zamieszkania, mimo protestów rodziny Przybylskiej. 

Jacek odciął ją od wszystkich, nawet ode mnie czy Gosi, chciał ją mieć na wyłączność - wspomina Agnieszka, siostra aktorki.

Aktorka ustatkowała się u boku Bieniuka, z którym stworzyła jeden z najbardziej udanych związków w show-biznesie. 

"Ania. Biografia Anny Przybylskiej"
Fotografia: Empik.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów