Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka przerwali milczenie po śmierci syna! Podziękowali ratownikom

Piotr Woźniak-Starak w marynarce z rozpuszczonymi włosami
Fotografia: Pawel Wisniewski/East News

Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak wystosowali poruszający list, w którym podziękowali za akcję służb ratunkowych, które brały udział w poszukiwaniach ich syna. 

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia. Po kilku dniach poszukiwań służby odnalazły jego ciało w jeziorze Kisajno. Akcja ratunkowa i poszukiwawcza zakończyła się po niespełna pięciu dniach. W tym czasie wszyscy mieli nadzieję na szczęśliwe zakończenie. Tak się jednak nie stało, choć ratownicy zrobili wszystko, co w ich mocy. Rodzice zmarłego producenta postanowili teraz im podziękować, wydając poruszające oświadczenie.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz po śmierci męża opublikowała post: "Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości"

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka dziękują ratownikom

Na oficjalnej stronie warmińsko-mazurskiej policji ukazał się list kierowany do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Jego nadawcami są Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak.

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka postanowili podziękować wszystkim, którzy brali udział w poszukiwaniach ich syna. 

Chcielibyśmy złożyć na Pana ręce podziękowania za organizację i przeprowadzenie poszukiwań naszego syna, Piotra Woźniaka-Staraka. (...) Chcielibyśmy podziękować za życzliwość, ponadstandardowe zaangażowanie oraz profesjonalizm wszystkich uczestniczących w poszukiwaniach osób - rozpoczęli swój list Starakowie.

Następnie personalnie wskazali kilka osób, którym należały się szczególne podziękowania. Najbardziej wzruszająca jest jednak końcówka listu.

Nastawienie i determinacja wszystkich wymienionych osób w tym szczególnie trudnym dla nas i wszystkich bliskich i przyjaciół Piotra okresie było źródłem wielkiego wsparcia i dodawało otuchy w tych wyjątkowo bolesnych okolicznościach - czytamy dalej. 

Cały list dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej warmińsko-mazurskiej policji. Poniżej znajdziecie link do niego. 

W akcji poszukiwawczej na jeziorze Kisajno zaangażowało się wiele osób, w tym: policjanci, płetwonurkowie oraz żołnierze. To piękny gest ze strony rodziców producenta, którzy postanowili im podziękować, choć sami przeżywają bardzo trudne chwile.

Zobacz także: Już jest teaser filmu "Ukryta gra"! To ostatnia produkcja Piotra Woźniaka-Staraka

Nie tylko Piotr Woźniak-Starak - te gwiazdy również odeszły od nas w tym roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów