Przez lata grali razem w serialu. Robin Wright po raz pierwszy od wybuchu skandalu o współpracy ze Spaceyem

Magdalena Barszczak 10.07.2018
Kein Spacey i Robin Wright w "House of Cards"
Fotografia: EAST NEWS

Jak wspomina ich relację na planie "House of Cards"?

Robin Wright ostatnimi czasy kojarzymy głównie z rolą Claire Underwood w "House of Cards". Aktorka w końcu przerwała milczenie i opowiedziała o współpracy z Kevinem Spaceyem. Czy zauważyła coś dziwnego w jego zachowaniu na planie serialu Netflixa?

Zobacz także: Znany aktor przerywa milczenie ws. Kevina Spaceya. "Nie potrafił utrzymać rąk przy sobie"

Robin Wright po raz pierwszy o pracy z Kevinem Spaceyem

Po oskarżeniach o molestowanie seksualne Netflix zerwał współpracę z serialowym Frankiem Underwoodem. Przeciw hollywoodzkiemu gwiazdorowi obecnie toczy się 6 śledztw o molestowanie i napaści seksualne.

Ostatnio do grona osób, które opowiedziały o niezdrowych skłonnościach aktora, dołączył Guy PearceNie potrafił utrzymać rąk przy sobie. Na szczęście miałem wtedy 29 lat, a nie 14 - powiedział w rozmowie z Andrew Dentonem. Co prawda Pearce dodał później, że na planie serialu "Tajemnice Los Angeles" w 1997 roku nie doświadczył molestowania, a jedynie "czuł się nieswojo", ale kolejny niekorzystny dla bohatera "American beauty" przekaz poszedł w świat. 

Teraz na temat współpracy ze Spaceyem wypowiedziała się Robin Wright. W "House of Cards" wcielali się w prezydencką parę. W rozmowie z reporterką "Today" przyznała, że ich relacja opierała się na wzajemnym szacunku i nigdy nie doznała znieważenia z jego strony.

Kevin i ja znaliśmy się tylko z chwil pomiędzy scenami. Pomiędzy ujęciami tylko sobie żartowaliśmy. Nigdy tak naprawdę go nie znałam. Znałam tylko znakomitego aktora, jakim jest - podsumowała.

Trzeba przyznać, że była to wypowiedź godna polityka i dyplomaty. Czy to możliwe, że w ciągu 5-letniej współpracy nic nie zauważyła? Tego prawdopodobnie się nie dowiemy.

Zobacz także: To będzie ostatni film Kevina Spaceya? Tym razem nie wycięto scen

Robin Wright o współpracy z Kevinem Spaceyem:

Aktorzy, którzy poświęcili się dla roli:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów