Robert i Anna Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! "Wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza"

Paulina Ermel 23.03.2020
Robert i Anna Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! "Wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza"
Fotografia: East News

Piłkarz zamieścił na Instagramie wpis, w którym wyjaśnił, że zamierza wspomóc specjalistów w walce z koronawirusem. Piłkarz wraz z żoną przekazali ogromna kwotę na to, aby można było pokonać chorobę pustoszącą cały świat!

Koronawirus osiągnął wymiary pandemii i zbiera coraz większe żniwo na całym świecie. Z problemem szybko rozprzestrzeniającego się patogenu borykają się m.in. Włosi, Niemcy, Amerykanie, Hiszpanie, Francuzi czy Polacy. Coraz więcej osób jest zarażonych i duża część z nich umiera. Wciąż nie wynaleziono leku na śmiercionośny patogen z chińskiego miasta Wuhan.

Do walki z koronawirusem przyłączają się co chwila kolejne firmy i gwiazdy wielkiego formatu. Fortunę na walkę z chorobą przekazali już Dominika Kulczyk, WOŚP, a teraz także Robert i Anna Lewandowscy. Piłkarz opublikował w sieci ważny apel i przy okazji podzielił się informacją, że nie zamierza siedzieć w tej sytuacji bezczynnie.

Robert i Anna Lewandowscy przekazali 1 mln euro na walkę z koronawirusem

Robert Lewandowski zamieścił w sieci wpis, w którym przyznał, że przeznaczy 1 mln euro na walkę z koronawirusem. Przy okazji tej informacji po raz kolejny zwrócił się do fanów z apelem o to, żeby na siebie uważali i przy okazji w miarę możliwości pomagali innym.

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem.

Piłkarz przypomniał też, jak ważne jest stosowanie się do zaleceń. Na sam koniec dodał otuchy swoim fanom i napisał, że wierzy w szybki powrót do normalności.

Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni.

Trzymamy kciuki, żeby rzeczywiście tak było.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów