Robert Pattinson zdradził, dlaczego został wyrzucony z elitarnej szkoły. Powód jest dość krępujący

Anna Respondek 27.07.2017
Robert Pattinson
Fotografia: EAST NEWS

Aktor wyznał, że jego przygoda z elitarną londyńską szkołą, skończyła się w atmosferze małego skandalu.

Okazuje się, że znany ze "Zmierzchu" aktor był niezłym rozrabiaką. Robert Pattinson wyjawił we wtorek w programie "The Howard Stern Show", że został wyrzucony z jednej z elitarnych brytyjskich szkół. 

Początkowo gwiazdor bronił się przed ujawnieniem powodu, przez który został usunięty z tej wyjątkowo restrykcyjnej i ekskluzywnej placówki, jednak ostatecznie dał za wygraną.

Nigdy wcześniej tego nie mówiłem. Kradłem magazyny pornograficzne i sprzedawałem je w szkole. Nikt do końca nie wiedział, co z nimi zrobić, ale dostawałem za nie mnóstwo pieniędzy. 

Aktor zdradził, że przyłapano go tylko dlatego, że kradł z pobliskiego sklepu.

Wchodziłem i je zabierałem, jeden albo dwa, po czym wsadzałem magazyny do torby. Byłem zazwyczaj ubrany w mundurek szkolny, a to okazało się ryzykowne. Na koniec byłem już tak pewny siebie, że mógłbym zabrać całą półkę.   

Problemy aktora

Pattinson przyznał, że nawet kiedy właściciel go przyłapał, on się nie wycofał.

Pamiętam, że gość pracujący w sklepie zawołał do mnie. "Hej!", dwaj moi koledzy uciekli, a ja się tylko obróciłem i odpowiedziałem "No co?" Podszedłem do niego, ale nie miałem zapiętej torby. Facet wyciągnął wszystkie te magazyny, a to były czasy, kiedy dodawano do nich kasety VHS za folią. Siedziałem tam upokorzony i widziałem tych wszystkich starszych ludzi, którzy przyglądali mi się z obrzydzeniem. 

Właściciel sklepu dał aktorowi możliwość wyboru: albo dzwoni po policję, albo po rodziców. Gwiazdor jednej z części "Harrego Pottera" wybrał rodziców i jak sam przyznał, starał się do ich przyjazdu wymyślić odpowiednie kłamstwo. Okradziony mężczyzna nie poprzestał jednak tylko na rodzicach, udał się również do szkoły, której wyjawił, czym zajmował się ich wychowanek

Właściwie to parę dni później wszystko się zawaliło. Wszyscy moi przyjaciele na mnie donieśli. 

Nie ma co, aktor okazał się niezłym ziółkiem. A wy zrobiliście w młodości coś nieodpowiedzialnego?

giphy-downsized (19)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów