Robert Lewandowski zdradził domową tajemnicę! „Mogłem skupić się na moich dziewczynach”

Julita Buczek 22.05.2020
robert lewandowski
Fotografia: Rex Features/East News

Robert Lewandowski w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów postanowił zdradzić, co robi w wolnym czasie. Jego wyznanie pozytywnie zaskoczy wiernych fanów.

Pandemia koronawirusa trwa od wielu tygodni i opanowała cały świat. W wielu państwach wprowadzono ograniczenia, które mają na celu zmniejszenie ognisk występowania choroby.

W tym szczególnym czasie wiele gwiazd postanowiło zostać w domu. Zrobił to również Robert Lewandowski, który niedawno przyznał się do tego, co robił podczas trwającej kwarantanny.

Robert Lewandowski opowiedział, jak spędza czas na kwarantannie

Piłkarz postanowił udzielić szczerego wywiadu dziennikarzom serwisu sportowefakty.wp.pl. Opowiedział między innymi, o tym, że miał okazję do nadrobienia spraw, których w natłoku codziennych obowiązków nie był w stanie zrobić. 

Pierwszy raz od kilkunastu lat mogłem cały czas być w domu w okresie kwietnia i maja. Super pogoda, 20 stopni, a ja mam możliwość spędzania chwil z najbliższymi. Bardzo doceniłem ten czas. Nawet gdy jako drużyna zaczęliśmy jeździć na krótkie treningi, wracałem do domu i nie musiałem myśleć o tym, co mnie czeka za moment – wyznał w wywiadzie dla "Sportowe Fakty".

Robert przez pandemię musiał zrezygnować z meczów, a także większości treningów, które miał zaplanowane z dużym wyprzedzeniem. Czas pandemii jest wyjątkowy i większość aktywności została zawieszona. Znany piłkarz w tym czasie postanowił jednak znaleźć sobie inne zajęcia.

Moja rutyna meczowa i treningowa została odsunięta na bok. Wstawałem rano, robiłem śniadanie. Później trening w siłowni, wracałem, spędzałem czas z rodziną. A to zabawa, a to huśtawkę skręciłem w ogrodzie dla małej. To było dla mnie niezwykle ważne. Pierwszy raz od kilkunastu lat mogłem się niemal w całości skupić na moich najbliższych, na moich dziewczynach - powiedział w dalszej części wywiadu Robert.

Co sądzicie o jego wyznaniu?

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała Klarę na spacerze z siostrą. Wózek Laury ma zawrotną cenę!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów