Robert Lewandowski zaszalał ze stylizacją. "Zaginiony bliźniak Krychy"

Robert Lewandowski w bawarski stroju podczas odbierania pucharu dla Bayernu Monachium
Fotografia: Christian Kolbert/Pixathlon/REPORTER/East News

Robert Lewandowski zawsze wygląda elegancko, ale jego najnowsza stylizacja nieco rozbawiła internautów. Porównują go do jego kolegi z boiska - Grzegorza Krychowiaka.

Robert Lewandowski ma obecnie przerwę w sezonie piłkarskim, w związku z czym udał się na długie wakacje z żoną i córką. Kapitan polskiej reprezentacji doskonale wie, jak się ubierać, żeby wyglądać stylowo. Zazwyczaj jednak stawia na luz w swoich stylizacjach. Teraz opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym wygląda jak wyjęty z wakacyjnego wydania katalogu modowego. Niektórych jego fanów ta fotografia zainspirowała do żartów.

Zobacz także: Lewandowski pokazał twarz Klary! Fani: "Cała mamusia"

Robert Lewandowski jak Grzegorz Krychowiak?

Na fotografii widzimy uśmiechniętego "Lewego". Piłkarz ma na sobie zielone spodenki, koszulę z długim rękawem, okrągłe okulary przeciwsłoneczne i... słomkowy kapelusz!

Nie da się ukryć, że Lewandowski wygląda stylowo. Niektórzy jego fani stwierdzili, że inspiracji szukał zapewne u swojego kolegi z reprezentacji... Grzegorza Krychowiaka.

W pierwszym momencie pomyślałam, że to Krychowiak.

Zaginiony bliźniak Krychy.

Inspiracja Grzegorzem Krychowiakiem?

Ojciec chrzestny - żartują internauci.

Grzegorz Krychowiak uznawany jest za jednego z najbardziej stylowych polskich piłkarzy. Niekiedy jednak jego stylizacje są powodem do żartów ze strony jego kolegów. Czy z Lewandowskim będzie tak samo?

Zobacz także: Piłkarze polskiej reprezentacji i ich samochody. Kto jeździ najdroższym? Nie jest to Lewandowski!

W polskiej reprezentacji nadeszły zmiany, a wraz z nowymi piłkarzami pojawiły się także nowe WAGs. Która z nich jest najładniejsza?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów