Robert Lewandowski zaskoczył fanów nową fryzurą. Internauci: Na początku nie poznałem

Katarzyna Leszczyńska 02.11.2017
Robert Lewandowski
Fotografia: Instagram/Robert Lewandowski

Wygląda stylowo.

Robert Lewandowski jest najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawalnym na świecie polskim piłkarzem. Oprócz wybitnych umiejętności sportowych, znany jest też z doskonałego wyczucia stylu. Samodzielnie lub z drobną pomocą żony, Anny Lewandowskiej, potrafi dobrać sobie doskonale ubrania tak, żeby zwracać na nie uwagę swoich fanów. Jednak ostatnio to nie jego stylizacja zaskoczyła najbardziej, a nowa fryzura.

Choć Robert znany jest z tego, że ma krótkie włosy, a metamorfozy na takiej długości nie rzucają się za bardzo w oczy, nic nie umknie uwadze jego wiernych fanów. Lewandowski na swojego Instagrama wstawił fotografię z jesiennego spaceru. Na zdjęciu wyraźnie widać, że piłkarz postawił na delikatną zmianę fryzury: wygolił boki i mocno przyciął grzywkę.

Fani zachwyceni nową fryzurą Lewandowskiego

Nową fryzurę Roberta Lewandowskiego dostrzegli właśnie fani, którzy nie omieszkali skomentować jej pod postem. Oczywiście wszyscy są zachwyceni odświeżonymi włosami piłkarza. Komplementom w komentarzach nie ma końca.

Stylowo. Na początku nie poznałam.

Klasa taka sama jak na boisku.

Wow, jaki przystojniak.

Robert Lewandowski zawsze wygląda doskonale, podobnie jak jego kolega z drużyny Grzegorz Krychowiak, który uważany jest za najlepiej ubranego piłkarza polskiej reprezentacji. Oczywiście nie uchodzi to uwadze markom modowym. Lewandowski od dłuższego czasu jest twarzą firmy zajmującej się szyciem i sprzedażą garniturów – Vistuli. Nic dziwnego, piłkarz zawsze wygląda stylowo, a nowa fryzura dodaje mu szyku. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów