Robert Lewandowski wdał się w bójkę z kolegą z drużyny! Jak do tego doszło?

Julita Buczek 12.04.2019
robert lewandowski
Fotografia: Instagram @_rl9

Jak donosi niemiecka prasa, Robert Lewandowski na ostatnim treningu pobił się z Kingsleyem Comanem. Na razie Bayern Monachium nie skomentował tych doniesień.

Ostatni trening Roberta Lewandowskiego nie należał do zbyt udanych. Jak podaje niemiecki "Bild" oraz dziennikarz "Sky Sport Deutschland", Torben Hoffmann, na spotkaniu zgrupowania miało dojść do bójki pomiędzy Robertem a innym piłkarzem klubu, Kingsleyem Comanem.

Zobacz także: U Lewandowskich mogło dojść do wypadku. Ania ledwo uszła z życiem!

Lewandowski pobił się z Comanem?

Według doniesień zagranicznej prasy Robert i Coman mieli pobić się na pięści podczas ostatniego treningu Bayernu Monachium. Zawodników rozdzielali Boateng i Sule. Niko Kovac podjął decyzję, że obaj zawodnicy mają kontynuować rozpoczęty trening. Powodem bójki miała być przepychanka słowna, którą rozpoczął sam Lewandowski.

Bayern Monachium nie skomentował jeszcze całej sytuacji. Według nieoficjalnych doniesień zachowanie trenera zdziwiło resztę piłkarzy.

Jak myślicie, o co poszło?

Zobacz także: Robert Lewandowski pokazał zdjęcie bez koszulki. Co za klata!

Córka Lewandowskich ma na imię Klara, a syn Szczęsnych to Liam. Zastanawiacie się, jak inne polskie gwiazdy zaszalały podczas nadawania imion swoim dzieciom? Poznajcie te najbardziej oryginalne.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów