Robert Lewandowski objęty kwarantanną! Nie będzie mógł nacieszyć się córeczką

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z powagą pozują do zdjęcia
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Robert Lewandowski właśnie powitał na świecie córeczkę, jednak długo nie będzie mógł się nią nacieszyć. Okazuje się, że piłkarz musi przejść kwarantannę!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski 6 maja powitali na świecie swoją drugą córeczkę! Na świat przyszła mała Laura, o czym dumny tatuś poinformował jako pierwszy na swoim koncie na Instagramie. Okazuje się jednak, że niestety nie będzie mu dane nacieszyć się maleństwem wraz z jego pozostałymi dziewczynami - Anią i Klarą. Robert bowiem będzie musiał przejść tygodniową kwarantannę, która jest obowiązkowa dla wszystkich piłkarzy Bundesligi. 

Zobacz także: Anna Lewandowska opublikowała pierwsze zdjęcie Laury! "Jesteśmy w komplecie"

Robert Lewandowski w kwarantannie! Będzie odizolowany od rodziny

Robert był obecny przy narodzinach swojej córeczki Laury. Dlatego też nie mógł wziąć udziału w środowym treningu Bayernu Monachium. Teraz jednak będzie musiał odseparować się od najbliższych, właśnie w związku z drużyną.

Jak podaje Sport.radiozet.pl, prezes rady nadzorczej Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge, w rozmowie z "Bildem" potwierdził, iż wszyscy zawodnicy będą musieli przejść obowiązkową, tygodniową kwarantannę, która zacznie się już w najbliższą sobotę, tj. 9 maja.

Powodem izolacji zawodników mają być zbliżające się wielkimi krokami rozgrywki, bowiem już 15 maja Bundesliga wraca do gry

W sobotę rozpoczniemy kwarantannę w Monachium. Przez ten czas piłkarze opuszczą hotel tylko w celach treningowych - powiedział Rummenigge. 

Powrót rozgrywek jest dobrą wiadomością dla fanów piłki nożnej, bowiem niemiecka liga wraca jako jedna z pierwszych w Europie. Mamy nadzieję, że Robert szybko będzie mógł wrócić do swojej rodziny.

Zobacz także: Klara Lewandowska świętuje 3. urodziny! Rodzice wyprawili dla niej bajkowe przyjęcie!

Jesteś ciekaw, jak wygląda mieszkanie Lewandowskich w Monachium? Przekonaj się! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów