Robert Lewandowski na zdjęciach z dzieciństwa! Jego siostra wstawiła prywatne fotografie

Robert Lewandowski w koszuli z ciastami w rękach w dniu swoich urodzin
Fotografia: Instagram/Robert Lewandowski

Robert Lewandowski świętował ostatnio 31. urodziny. Z tej okazji bliscy złożyli mu życzenia na Instagramie. W tym jego siostra, Milena Lewandowska, która opublikowała prywatne zdjęcia.

21 sierpnia Robert Lewandowski obchodził 31. urodziny. Z tej okazji najbliżsi złożyli mu życzenia, niektórzy również przy pomocy mediów społecznościowych. Najbardziej wzruszający był oczywiście post Anny Lewandowskiej, a także zdjęcie jubilata z córeczką. Siostra Robert Lewandowskiego, Milena, postanowiła natomiast zrobić mu niespodziankę i opublikowała zdjęcia brata z dzieciństwa, które wyciągnęła prosto z prywatnego albumu.

Zobacz także: Ania Lewandowska złożyła w sieci życzenia urodzinowe Robertowi. Jej słowa wzruszają

Robert Lewandowski na zdjęciach z dzieciństwa

W ubiegłym roku Anna i Robert Lewandowscy przygotowali huczną imprezę z okazji 30. urodzin. W tym roku kapitan polskiej reprezentacji obchodził swój jubileusz w gronie najbliższych.

Z okazji urodzin pojawiły się oczywiście wzruszające posty na kontach instagramowych Lewandowskich. Również siostra piłkarza, Milena Lewandowska, postanowiła w ten sposób złożyć bratu życzenia.

Happy B-Day Robert Lewandowski - napisała.

Wpis pojawił się pod dwoma zdjęciami z prywatnego albumu. Widzimy na nich Roberta Lewandowskiego w dzieciństwie! Na jednej fotografii pozuje z siostrą, na drugiej dmucha świeczki. Musimy przyznać, że był uroczym chłopcem!

Zobacz także: Lewandowska opublikowała romantyczne zdjęcie z intymnej chwili z mężem. Fani zachwyceni

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów