Robert Lewandowski skrytykowany za to, jak poinformował o ciąży Ani. "Dlaczego w tym małżeństwie ambasadorem brzucha jest on?"

Julia Pandecka 08.11.2019
Robert Lewandowski wykonuje cieszynkę, informując o tym, że po raz drugi zostanie ojcem
Fotografia: Instagram/Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy poinformowali o tym, że spodziewają się drugiego dziecka, podczas meczu Ligi Mistrzów. Nie wszystkim "cieszynka" piłkarza przypadła do gustu.

Robert Lewandowski ogłosił, że jego żona jest w ciąży. Zrobił to w typowy dla piłkarza sposób, wykonując symboliczną "cieszynkę" po strzelonej bramce dla Bayernu Monachium, w którym gra na co dzień. Dokładnie tak samo Ania i Robert poinformowali o pierwszej ciąży, przed narodzinami Klary. Fani Lewandowskich byli zachwyceni tą informacją. Nie wszystkim jednak przypadł do gustu sposób, w jaki kapitan polskiej reprezentacji poinformował, że będzie tatą po raz drugi.

Zobacz także: Anna Lewandowska w ciąży! Robert Lewandowski zdradził, w którym jest miesiącu. Kiedy urodzi się maleństwo?

Robert Lewandowski skrytykowany za to, jak poinformował o ciąży żony

"Cieszynka", którą wykonują piłkarze, gdy chcą ogłosić, że będą ojcami, polega na tym, że wkładają piłkę pod koszulkę i ssą kciuka. Jest to piękny gest ze strony przyszłych dumnych tatusiów.

Nie wszystkim jednak przypadło do gustu, że to Robert Lewandowski poinformował o tym, że Anna Lewandowska jest w ciąży. Nie do końca spodobało się to m.in. znanej youtuberce, Malinie Błańskiej, która w swoich filmikach zajmuje się tematyką społeczną i kobiecą. Jej zdaniem gest Roberta nie był fair w stosunku do jego żony.

No ej, a dlaczego w tym małżeństwie ambasadorem brzucha jest on? Ona nie piśnie słowa, póki on nie strzeli gola. Za pierwszym razem wzruszył mnie jego gest. Za drugim wkurzył. Z szacunku do autonomii wizerunkowej żony, o którą ona też ciężko walczy, mógł oddać jej przekazanie tej nowiny - stwierdziła.

Nam się jednak wydaje, że Ani nie przeszkadzało takie zachowanie, zwłaszcza, że wielu znanych piłkarzy w ten sposób demonstruje ciąże swoich żon. A jakie wy macie zdanie na ten temat?

Zobacz także: Anna Lewandowska nie zrezygnuje z pracy w ciąży! "Ciąża to nie choroba" 

Malina Błańska Instastory o Robercie Lewandowskim
Fotografia: Screen z Instagrama malina_blanska

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów