Robert Lewandowski rusza z własną marką! Pierwszym produktem RL9pro będzie napój dla sportowców

Paulina Ermel 02.08.2019
Robert Lewandowski
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Polski piłkarz rusza z nowym projektem. Na rynku debiutuje jego własna marka, a wraz z nią napoje dla sportowców sygnowane nazwą RL9pro.

Robert Lewandowski to nie tylko utalentowany piłkarz, ale też świetny przedsiębiorca. Sportowiec nie tylko fenomenalnie gra w piłkę nożną, ale też ma smykałkę do interesów. Występuje w reklamach, a teraz ruszył też z własną marką!

Na rynku dostępne są już pierwsze produkty firmy RL9pro. A to dopiero początek!

Robert Lewandowski rusza z własną marką RL9pro

Już od kilku lat Lewandowski rozwija swoją karierę obok piłki nożnej. W ten sposób dba o to, żeby mieć zajęcie po zakończeniu kariery sportowej. M.in. dlatego Lewandowski rusza teraz z własną marką RL9pro. Na początek proponuje klientom napoje dla sportowców. To produkty, które nie zawierają konserwantów, barwników czy substancji słodzących. Powstały we współpracy z Oshee - "Lewy" jest ambasadorem tej marki.

Produkty RL9pro trafiły na półki sklepowe ostatniego dnia lipca. Można nabyć je np. w Żabce. Jak piłkarz reklamuje napoje dla sportowców?

Jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz regularnie i ciężko na niego pracować. W sporcie fundamentem jest trening - to dzięki niemu stajesz się coraz lepszy. Od teraz towarzyszyć ci będę w twojej własnej drodze na szczyt. RL9pro to mój nowy projekt, którego otwarciem jest autorska seria sportowych napojów funkcjonalnych stworzonych we współpracy z Oshee World - napisał w poście na Instagramie.

Jak myślicie, co jeszcze zaproponuje swoim klientom?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów