Lewandowski przegrał ze Stochem. Reakcja Lewandowskiej? Taki komentarz może zaskoczyć

Anna Respondek 08.01.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: X-NEWS/TVN24/Youtube/Polsat

Lewandowska zapewnia, że Robert w 2018 roku zaskoczy swoich fanów. 

W sobotę 6 stycznia w Warszawie odbyła się 83. Gala Mistrzów Sportu, podczas której rozdawano nagrody dla najlepszych polskich sportowców, trenerów i drużyn. Bezapelacyjnie rok 2017 należał do skoczków narciarskich zdobywających najważniejsze trofea. 

Nie do końca chyba spodobało się to Annie Lewandowskiej, która liczyła na to, że nagroda dla "Najlepszego sportowca 2017 roku" trafi w ręce jej męża, Roberta Lewandowskiego, za którego miała ją odebrać. Okazało się jednak, że w plebiscycie wygrała zupełnie inna osoba, skoczek Kamil Stoch. W dzień rozdania nagród Stoch, jako druga osoba w historii, zajął pierwsze miejsce w Turnieju Czterech Skoczni, wygrywając wszystkie cztery konkursy.  

Lewandowska postanowiła skomentować przegraną Lewandowskiego i pogratulować wygranej Kamilowi Stochowi. 

Liczyliśmy gdzieś w sercu na pierwsze miejsce, ale taki też jest sport. Kamil Stoch jest też znakomitym sportowcem, wielkie brawa za dzisiejszy dzień i za pierwszą nagrodę, za najlepszego zawodnika. Myślę, że dla Roberta będzie to fajny bodziec motywacyjny. Co roku nas czymś zaskakuje, więc myślę, że na pewno przygotuje dla nas też coś w tym roku - powiedziała w studiu Polsatu Sport.

Robert Lewandowski w 2017 roku został uznany drugim najlepszym sportowcem w Polsce. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów