Robert Lewandowski pożegnał Łukasza Piszczka. Fani mają duże zastrzeżenia do jego wpisu

Anna Respondek 09.08.2018
Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski w uścisku
Fotografia: EAST NEWS

Internauci zwrócili uwagę na jedną rzecz i stwierdzili, że kapitan polskiej reprezentacji nie powinien się tak zachowywać.  

Po klęsce Polaków na Mundialu 2018 na kapitana polskiej drużyny piłkarskiej posypały się gromy. Robert Lewandowski poradził sobie jednak z hejterami, a emocje po Mistrzostwach Świata powoli już opadły. Teraz polską drużynę piłkarską czekają duże zmiany, które wprowadzi nowy trener Jerzy Brzęczek. 

Robert Lewandowski pożegnał Łukasza Piszczka

W międzyczasie w mediach pojawiła się smutna wiadomość dla wszystkich fanów Łukasza Piszczka. Piłkarz postanowił zakończyć swoją karierę w reprezentacji Polski, o czym poinformował internautów za pośrednictwem Instagrama. Robert Lewandowski, jako kapitan drużyny, pożegnał na swoim Instagramie kolegę z drużyny. 

Twoje zaangażowanie i poświęcenie, które pokazałeś grając w reprezentacji, wzbudziły mój podziw i na zawsze zostaną zapamiętane przez fanów. Dziękuję ci za wszystkie lata razem i za wszystkie zwycięstwa - napisał. 

Niestety jego wpis, pomimo piękny słów, wywołał poruszenia wśród fanów i zdecydowanie ich zdenerwował. Wszystko przez to, w jakim języku został zapisany. 

Skoro chodzi o Polską reprezentację i o kolegę z tej drużyny, na której widnieją Polskie barwy, to raczej wypadało by po polsku pisać. Co innego jeśli chodziło o klub, to niech pisze nawet po chińsku…

To jest kapitan polskiej reprezentacji? Pożegnanie po angielsku - zwrócili uwagę. 

Wy też uważacie, że to coś złego?

Zobacz także: Lewandowski w końcu odpowiedział na hejt. Mocne i przejmujące słowa

Zobacz także ile zarabiają polscy piłkarze:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów