Robert Lewandowski pokazał twarz Klary!

Katarzyna Leszczyńska 02.05.2018
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Ania i Robert Lewandowscy strzegą wizerunku swojej córeczki. Ostatnio kapitan polskiej reprezentacji opublikował zdjęcie, na którym widać twarz Klary.

Klara Lewandowska przyszła na świat rok temu. Od tego czasu wszyscy zastanawiają się, jak wygląda córka kapitana polskiej reprezentacji i jego żony. Oni natomiast pilnie strzegą jej wizerunku. Do dziś nie pokazywali twarzy swojej córki. Ostatnio Robert Lewandowski pozwolił sobie na znacznie więcej niż zazwyczaj.

Zobacz także: Klara Lewandowska zeswatana! Zapowiada się kolejna „power couple”

Robert Lewandowski na swoim Instagramie opublikował zdjęcia, na którym wraz z żoną bawi się z córką. Na jednym z nich widzimy Anię, która ściska małą Klarę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że piłkarz po raz pierwszy pokazał twarz dziewczynki. Zrobił to jednak w sprytny sposób i namalował na jej główce chwytający za serce napis: „Love” czyli „Miłość”.

Ania Lewandowska z Klarą
Fotografia: Instagram/Robert Lewandowski

Lewandowscy chętnie dzielą się z fanami chwilami spędzonymi z córką. Ostatnio mogliśmy zobaczyć filmik, na którym Klara uroczo tańczy podczas treningu taty z Bayernem Monachium. Wiemy też, że jest małą kibicką i podczas każdego meczu trzyma kciuki za Roberta. Wciąż czekamy jednak na moment, kiedy rodzice zdecydują się pokazać swoją pociechę światu.

Zobacz także: Natalia Siwiec pokazała twarz dziecka. Fani zachwyceni: Tak wyglądałaby moja wymarzona córka

Zobaczcie w poniższej galerii, ile gwiazdy zarabiają za jeden post na Instagramie. Te kwoty przyprawiają o zawrót głowy!

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów