Robert Lewandowski pokazał zdjęcie bez koszulki. Co za klata!

Hanna Skowron 10.04.2019
Paulina Krupińska
Fotografia: Instagram.com/pakrupinska

Fani zachwycają się jego muskulaturą!

Robert Lewandowski zamieścił na Instagramie zdjęcie bez koszulki, którym rozgrzał swoje fanki do czerwoności. Piłkarz może pochwalić się niezwykle umięśnioną klatą, o jakiej większość mężczyzn mogłoby tylko pomarzyć. Zobaczcie najnowsze ujęcie piłkarza!

Robert Lewandowski pokazał umięśnioną klatę

Robert Lewandowski zwykle pokazuje w mediach społecznościowych ujęcia z meczów oraz selfie w gronie rodziny i przyjaciół. Tym razem jednak polski piłkarz postanowił nieco podgrzać atmosferę i opublikował na Instagramie zdjęcie z treningu, na którym pokazał się bez koszulki.

Ujęcie z workiem bokserskim zachwyciło damską część widowni. Do fanek Roberta dołączyły niektóre polskie gwiazdy i sportsmenki. Nowy post piłkarza skomentowały m.in. Małgorzata Kożuchowska i Joanna Jędrzeczyk.

Ciężka praca zawsze się opłaca - napisał Robert pod zdjęciem.

W komentarzach wiele osób pytało Roberta, czy przypadkiem nie przygotowuje się do zawodów MMA. Trzeba przyznać, że piłkarz ma do tego świetne warunki...

Córka Lewandowskich ma na imię Klara, a syn Szczęsnych to Liam. Zastanawiacie się, jak inne polskie gwiazdy zaszalały podczas nadawania imion swoim dzieciom? Poznajcie te najbardziej oryginalne.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów