Robert Lewandowski otworzy restaurację w Warszawie

Zuzanna Morska 30.10.2019
Robert Lewandowski
Fotografia: instagram.com/_rl9

Mamy coś dla fanów utalentowanego piłkarza! Wiemy, kiedy i gdzie Robert Lewandowski otworzy restaurację w Warszawie!

Robert Lewandowski otwiera restaurację w Warszawie! Piłkarz wraz ze wspólnikami - Jerzym Krzanowskim i Jackiem Trybuchowskim - już niebawem ruszy z nowym biznesem. Kiedy będzie można zjeść w jego knajpie i gdzie będzie zlokalizowana?

Robert Lewandowski otworzy restaurację w Warszawie

Robert Lewandowski otworzy restaurację na warszawskiej Woli. Lokal będzie znajdował się w dawnych Browarach Warszawskich. Otwarcie zaplanowano na jesień 2020 roku i wygląda na to, że wyjdzie z tego naprawdę duży projekt!

To właśnie w tym miejscu warszawiacy będą mogli spotkać się na śniadanie, obiad i kolację. Prócz dobrego jedzenia lokal zaoferuje im również piękne wnętrza. Wszystko dlatego, że restauracja zajmie miejsce po XIX-wiecznej Warzelni. I będzie miała ponad 1300 m2!

Wiadomo na razie tyle, że wspólnikami "Lewego" są Jerzy Krzanowski, który do tej pory związany był z branżą meblarską, a także Jacek Trybuchowski - związany z branżą gastronomiczną.

Wybierzecie się do restauracji Roberta?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów