Robert Lewandowski wrócił z mundialu i... opowiada o fryzurze. Fani wściekli. "Próżny Robercie"

Katarzyna Leszczyńska 13.07.2018
Robert Lewandowski na meczu reprezentacji Polski
Fotografia: East News

Piłkarze polskiej reprezentacji wrócili z mundialu na tarczy. Ostatnio kapitan kadry udzielił wywiadu, w którym opowiedział o dbaniu o fryzurę. Jego fani są wściekli!

Piłkarze polskiej reprezentacji wrócili już do swoich obowiązków. Po krótkiej przygodzie na mundialu przyszedł czas na odpoczynek, a teraz przygotowują się do kolejnego sezonu piłkarskiego. Niektórzy biorą też udział w kampaniach marketingowych i udzielają wywiadów. Nasz kapitan, Robert Lewandowski, ostatnio rozmawiał z dziennikarzami "Playboya". Jego słowa nie spotkały się jednak z aprobatą fanów.

Zobacz także: Robert Lewandowski głównym problemem polskiej reprezentacji? "Od dawna czuł się lepszy"

Wywiad, którego Lewy udzielił dla "Playboya" dotyczył nie tylko jego kariery. W pewnym momencie piłkarz opowiedział o swojej fryzurze. A właściwie o tym, dlaczego stara się dbać o swój wygląd podczas każdego meczu.

Najważniejsze, żeby człowiek czuł się komfortowo. Czuję się dużo lepiej, gdy jestem zadbany w czasie występu na murawie. W trakcie spotkania trudno cokolwiek poprawić, więc dużą rolę odgrywa czas w hotelu. Lubię mieć fryzurę, w której trenuję na co dzień i przeszkadza mi nawet jeden źle ułożony włos. Perfekcjonizm – powiedział kapitan polskiej reprezentacji.

Jego słowa nie do końca spodobały się odbiorcom wywiadu.

Fani wściekli na Lewandowskiego

Fani Roberta Lewandowskiego i naszego zespołu, zawiedzeni występem kadry na mundialu, są rozczarowani jego podejściem. W związku z tym postanowili skrytykować jego słowa, zarzucając mu, że za bardzo skupia się na wyglądzie, a za mało na grze w reprezentacji.

Zabierz się za granie, a nie…

Szkoda, że perfekcjonistą jest tylko w układaniu fryzury – do roboty! Jakby za przegrany mecz nie dostawali w ogóle kasy, to szybko zaczęliby biegać.

Skup się próżny Robercie za grę, a nie za włosy.

Jak myślicie, czy internauci nie przesadzają w krytykowaniu Lewandowskiego?

Zobacz także: Hejt na Lewandowskich przekracza wszelkie granice! "Życzenia śmierci, groźby pobicia"

Ile zarabiają piłkarze polskiej reprezentacji?

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów